Wypadek pod Piaśnicą. Śmiertelne zderzenie dwóch samochodów osobowych. Nie żyje jedna osoba | ZDJĘCIA

Wypadek na trasie Wejherowo – Krokowa. W zderzeniu dwóch samochodów ucierpiały trzy osoby. Jedna z nich zmarła. Na drodze DW 218 były utrudnienia w ruchu.

Do wypadku na drodze wojewódzkiej 218 (Wejherowo – Krokowa) doszło w czwartek 9.10.2023. Na wysokości Piaśnicy zderzyły się dwa samochody osobowe.

– Zablokowana droga na kilka godzin to efekt bardzo poważnego wypadku pomiędzy Wejherowem a Wielką Piaśnicą na drodze wojewódzkiej DW-218 – informują strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pucku.

W wyniku zderzenia ucierpiały trzy osoby, a jedna z nich została uwięziona w zniszczonym samochodzie. Tę strażacy musieli wyciągać przy użyciu sprzętu hydraulicznego.

Stan kolejnego poszkodowanego był ciężki. Niezbędne okazało się  przeprowadzenie resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Jednak ze względu na odniesione obrażenia, pasażer zmarł. Obecny na miejscu lekarz stwierdził zgon.

Na miejscu wypadku koło Piaśnicy pracowali policjanci z Pucka i policja Wejherowa, zespół ratownictwa medycznego oraz strażacy (łącznie 9 zastępów) z:

Miejsce wypadku na trasie Krokowa – Wejherowo, koło Piaśnicy – mapka:

R E K L A M A

Wypadek koło Piaśnicy (trasa Wejherowo – Krokowa) | GALERIA

Foto. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pucku, KPP w Wejherowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *