Wielka Piaśnica: wypadek (30.03.2022). Śnieg na ulicach, czyli kłopoty. Dachowało auto z trzema kobietami | ZDJĘCIA

Wypadek w Wielkiej Piaśnicy (30.03.2022). Na zaśnieżonej drodze dachowało auto z trzema Ukrainkami. Pasażerki trafiły do szpitala.

R E K L A M A

Nieoczekiwany powrót zimy w środę 30.03.2022 zaskoczył niektórych kierowców. Tak było m.in. z paniami, które jechały samochodem i spowodowały wypadek w Wielkiej Piaśnicy.

– O godzinie 8:30 na skrzyżowaniu w Wielkiej Piaśnicy dachował samochód osobowy – relacjonowali strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pucku. – Dwie osoby poszkodowane. W akcji udział biorą wszystkie służby w tym OSP Leśniewo oraz zastęp z Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Wejherowie.

Jak się okazało, wszystkie trzy panie, które brały udział w wypadku to Ukrainki.

– Kierująca pojazdem marki Chevrolet nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, straciła panowanie nad pojazdem i zjechała do przydrożnego rowu – mówi podkom. Monika Bradtke, naczelnik Wydziału Prewencji KPP w Pucku.

Dwie pasażerki z obrażeniami trafiły do szpitala, a kierującą zabrali policjanci. Kobieta była trzeźwa, ale jako sprawca wypadku została zatrzymana przez mundurowych z KPP w Pucku.

Wypadek w Wielkiej Piaśnicy: dachowało auto | ZDJĘCIA

Foto. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pucku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *