UKS Tri-Sea Mewa Władysławowo na zawodach na Florydzie: nie wrócą z pustymi rękoma!

Mistrzostwa w pływaniu w płetwach 2024 w Coral Springs na Florydzie były zdecydowanie pomyślne dla pływaków z UKS Tri-Sea Mewa Władysławowo.

Jako pierwsza na listę medalistów wpisała się Nina Tartanus zdobywając srebro na 50 m bf, a chwilę później, po zaciętej walce, na drugiej pozycji swój wyścig na 800 m SF zakończył Filip Drażba.

Kolejnym medalistą został Karol Markiewicz, który wygrał złoto w konkurencji 50 m ap. Seweryn Ziemniak zdobył brązowy medal na 400 m bf, a sztafeta w składzie: Michał Draminski, Filip Drazba, Albert Konkel i Mateusz Szurmiej skończyła wyścig na drugiej pozycji zdobywając srebro.

Kolejny dzień, kolejne sukcesy! Złoty medal wywalczyli na 400 m SF w kategorii juniorów: Karol Markiewicz oraz sztafeta mieszana juniorów w składzie: Izabela Ćwirko, Agnieszka Dettlaff, Albert Konkel, Seweryn Ziemniak.

Srebrne medale zdobyli:

• Nina Tartanus na 100 m BF juniorów.
  • Albert Konkel na 400 m SF juniorów.
  • Filip Drażba na 400 m SF open.

UKS Tri-Sea Mewa Władysławowo najlepszym klubem III rundy Pucharu Świata rozgrywanej w Coral Springs na Florydzie