Wypadek w Jastrzębiej Górze 12.08.2021. Chevroletem czołowo uderzył w Skodę. Miał 2,5 promila alkoholu | ZDJĘCIA

Nadmorska Kronika Policyjna. Wczesnym rankiem pijany kierowca Chevroleta poszedł na czołówkę z kierowcą Skody. Wypadek w Jastrzębiej Górze wyglądał makabrycznie, ale obaj kierowcy przeżyli.

R E K L A M A

Do wypadku w Jastrzębiej Górze,m na ul. Rozewskiej (na głównej drodze) doszło wczesnym rankiem w czwartek 12.08.2021. Naprzeciwko siebie jechały osobówki: Chevrolet oraz Skoda… Na rozwalone auta natknął się patrol policji.

– Mundurowi pracujący na miejscu zdarzenia ustalili, że 54-letni mieszkaniec Gdyni kierujący Chevroletem, skręcając w lewo w Jastrzębiej Górze, w ul. Latarników, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu, 18-letniemu mieszkańcowi Władysławowa kierującemu Skodą, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów – mówi sierż. Monika Mularska, oficer prasowy KPP w Pucku.

Obu kierowców przebadano na zawartość alkoholu w organizmie. Jak się szybko okazało, kierowca z Gdyni miał ponad 2,5 promila, a 18-latek z Władysławowa był trzeźwy.

Właściciel Chevroleta został surowo ukarany, bo funkcjonariusze z KPP Puck zabrali jemu prawo jazdy.

– Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności, a za spowodowanie kolizji kara grzywny do 5000 zł. Policjanci apelują o zachowanie rozwagi i niewsiadanie za kierownicę po spożyciu alkoholu.

informuje i ostrzega sierż. Monika Mularska

Na miejscu zdarzenia rozbitymi samochodami zajęli się strażacy z OSP w Jastrzębiej Górze.

Wypadek w Jastrzębiej Górze (12.08.2021):

Fot. OSP Jastrzębia Góra

One thought on “Wypadek w Jastrzębiej Górze 12.08.2021. Chevroletem czołowo uderzył w Skodę. Miał 2,5 promila alkoholu | ZDJĘCIA

  1. Pomożemy Ci uzyskać odszkodowanie. Specjalizujemy się w pomocy prawnej w kwestii odszkodowań, działamy na terenie całego kraju. Bezpłatnie zweryfikujemy każdą sprawę. Pokrywamy za Klienta wszystkie koszty na etapie drogi sądowej i przed sądowej. Nie pobieramy wynagrodzenia z góry. Nasi Klienci niczym nie ryzykują ponieważ wszystkie koszty prowadzenia sprawy bierzemy na siebie. Naszych pracowników cechuje, bardzo wysoka kultura osobista, doświadczenie, kompetencja i zaangażowanie w każdą powierzoną nam sprawę. Najważniejsze jest dla na dobro klienta, dlatego każdą sprawę traktujemy indywidualnie 514 455 736 Zapraszam. https://betaodszkodowania.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *