WOŚP we Władysławowie (2021). Jak zdobyć bursztynowe serduszka? Będzie licytacja

Trzy bursztynowe serduszka – już symbol WOŚP we Władysławowie – pojawią się na licytacji w edycji 2021. Licytacja będzie jednak zamknięta. Jak się na nią dostać?

R E K L A M A

Finał WOŚP 2021 we Władysławowie musiał być zmieniony, więc Orkiestra w Domu Rybaka zaczęła grać wcześniej. W wieży do końca roboczego tygodnia funkcjonować będzie sklepik, w którym można kupić przedmioty zgromadzone przez lokalny sztab:

W internecie uruchomiono także orkiestrową eskarbonkę WOŚP we Władysławowie, którą znajdziemy w tym miejscu.

Przebojem Orkiestry we Władku corocznie są jednak bursztynowe serduszka. Ceny tych cacek osiągają najwyższe ceny, a gotówka zasila konto WOŚP. Jak zdobyć je w styczniu 2021? Zasady się zmieniły, bo nie będzie otwartej licytacji podczas niedzielnego finału, jak było to dotychczas.

– Wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w licytacji serduszek muszą się do nas zgłosić i zarejestrować (telefonicznie – 790 770 984 lub mailowo biuro@ckww.pl), ponieważ nie będzie możliwości wejścia na salę “z ulicy” – wyjaśniają w Centrum Informacyjnym – Sport, Kultura, wydarzenia w Gminie Władysławowo. – Mamy już pierwszych chętnych na serduszko nr 1, więc śpieszcie się, jeśli chcecie się na któreś z nich załapać!

fot. Centrum Informacyjne - Sport, Kultura, wydarzenia w Gminie Władysławowo

fot. Centrum Informacyjne – Sport, Kultura, wydarzenia w Gminie Władysławowo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *