Władysławowo. W COS Cetniewo wmurowali akt erekcyjny pod nowym Internatem Sportowym | ZDJĘCIA

Dziś oficjalnie rozpoczęła się budowa nowego Internatu Sportowego w COS Cetniewo. – Pragnieniem wszystkich jest, aby budynek ten, służył jak najlepiej obecnym i przyszłym pokoleniom polskich sportowców – komentuje Michał Kowalski.

R E K L A M A

Nowy Internat Sportowy w COS Cetniewo to dziecko dyrektora Michała Kowalskiego (przy okazji również radnego powiatu puckiego z Władysławowa), który przekonał władze, by zainwestować w sportowy ośrodek we Władysławowie.

Miesiące starań opłaciły się. W czwartek 28 kwietnia oficjalnie budowa nowego i przede wszystkim nowoczesnego obiektu przeznaczonego dla sportowców ruszyła pełną parą.

– Dla pamięci przyszłych pokoleń, dzisiaj na terenie COS OPO ,,Cetniewo’’, w obecności władz państwowych i samorządowych, dyrekcji i pracowników Centralnego Ośrodka Sportu oraz zaproszonych gości odbyła się uroczystość wmurowania aktu erekcyjnego pod budowę internatu sportowego – komentują w Cetniewie.

Pragnieniem wszystkich jest, aby budynek ten, służył jak najlepiej obecnym i przyszłym pokoleniom polskich sportowców oraz sprzyjał przygotowaniom do igrzysk olimpijskich, Mistrzostw Świata i Europy oraz szkoleniu talentów sportowych, tak aby zdobywali chwałę i sławę dla Rzeczypospolitej Polskiej

Wmurowanie aktu erekcyjnego w COS Cetniewo – Władysławowo 28.04.2020

Fot. COS Cetniewo

Na DZIENNIKPUCKI.pl przeczytasz też:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *