Władysławowo. Puchar Polski Strongman (2022) wygrywa Oskar Ziółkowski | ZDJĘCIA

Walka do samego końca. Tak wyglądał Puchar Polski Strongman 2022 we Władysławowie. Ostatecznie po świetnym finiszu wygrał Oskar Ziółkowski, który wyprzedził Tomasza Lademanna.

Sześciu zawodników wzięło udział w zawodach Pucharu Polski Strongman we Władysławowie (2022). Do wakacyjnych zmagań siłaczy zaprosił Tomasz Lademann, który również stanął w sportowe szranki. Zacięta rywalizacja między zawodnikiem z Władysławowa a Oskarem Ziółkowskim toczyła się do ostatniej konkurencji, czyli kul.

– Dodatkowo na kulach zaczął padać deszcz także było emocji co niemiara – relacjonuje na swoim sportowym fanpejdżu zwycięzca Pucharu Polski Strongman we Władysławowie. – Tutaj obsługa techniczna zadbała by kule nie zmokły i zestaw 5 kul od 120 do 180 udało się załadować poniżej 20s co jest moim rekordem życiowym.

Tomasz Lademann kolejny raz w sezonie 2022 musiał zadowolić się drugim miejscem.

– Tą lokatę zajmuje już trzeci tydzień z rzędu, ale coraz śmielej walczę o pierwszą wygraną w tym roku – podsumowuje zmagania siłacz z powiatu puckiego. – Walka o trzecie miejsce była również bardzo imponująca i rzadko zdarza się tak, że tu również decydowały kule i każdy z pozostałych zawodników miał szansę na pudło.

Władysławowo. Puchar Polski Strongman (2022) – wyniki

  1. Oskar Ziółkowski
  2. Tomasz Lademann
  3. Bartłomiej Tarapata
  4. Dariusz Wejer
  5. Paweł Piskorz
  6. Szymon Holesiński
R E K L A M A

PUCHAR POLSKI STRONGMAN WE WŁADYSŁAWOWIE 2022 – ZDJĘCIA

Foto. Konrad Kędzior

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *