Władysławowo. Pożar na torze gokartów. Spłonęła restauracja na ul. Starowiejskiej | ZDJĘCIA

Spaliła się restauracja Szpinak przy Torze Półwysep. Czerwcowy pożar we Władysławowie wybuchł wczesnym rankiem.

R E K L A M A

Pożar we Władysławowie (3.06.2021) na Torze Półwysep wybuchł we wczesnych godzinach rannych. Jak mówią w Restauracji Szpinak we Władysławowie, ogień pojawił się ok. godz. 5.

– Z informacji wynikało, że cały budynek jest w ogniu – mówi mł. kpt. Krzysztof Minga, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pucku.

Na miejsce skierowano zastępy z JRG Puck, Ochotniczej Straży Pożarnej we Władysławowie oraz OSP Chłapowo. Strażacy rozpoczęli nierówną walkę…

Szczęście w nieszczęściu w wyniku pożaru we Władysławowie nie ucierpiała żadna z osób. Gorzej z mieniem, bo pomimo wysiłków strażaków z powiatu puckiego, dobytek uległ nieodwracalnemu zniszczeniu.

– Spaleniu uległo górne piętro budynku, na którym mieściła się restauracja z tarasem – wylicza rzecznik straży pożarnej w Pucku. – Straty są ogromne.

Restauracja Szpinak we Władysławowie była ciekawym i niebanalnym miejscem – nie tylko ze względu na sąsiedztwo gokartowego Toru Półwysep. Ostatnio zachwyt gości i oglądających budziły plastikowe kopuły, które przykrywały strefy dla gości. Były świetnym panaceum na niepogodę, jak i ewentualne koronawirusowe obostrzenia dla gastronomii.

Pożar we Władysławowie: spłonęła restauracja przy torze gokartowym na ul. Starowiejskiej

Fot. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pucku

Na DZIENNIKPUCKI.pl przeczytasz też:
PIŁKARSKI SERWIS POWIATU PUCKIEGO na DZIENNIKPUCKI.pl
Nadmorska Kronika Policyjna na DZIENNIKPUCKI.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *