Władysławowo. Poszukiwany 31-latek pracował dorywczo. Tak namierzyli go policjanci z KPP Puck

Nadmorska Kronika Policyjna: pech 31-latka, poszukiwanego przez policję. Mężczyzna zatrudnił się we Władysławowie i w pracy namierzyli go policjanci z KPP Puck.

R E K L A M A

Na trop poszukiwanego przez policję listem gończym 31-latka wpadli dzielnicowi z komendy w Pucku, którzy realizowali swoje działania. Okazało się, że mężczyzna może przebywać na terenie Władysławowa, gdzie wykonuje prace dorywcze.

– Mundurowi posiadający dokładny rysopis mężczyzny, natychmiast podjęli czynności mające na celu wykrycie i zatrzymanie poszukiwanego – mówi st. post. Monika Mularska, oficer prasowy KPP w Pucku.

W trakcie swojej pracy policjanci z KPP Puck zauważyli mężczyznę pasującego do rysopisu. Niezwłocznie go wylegitymowali i sprawdzili dane w systemach policyjnych.

Poszukiwania 31-latka dały zamierzony efekt, bo wytypowany pracownik okazał się ukrywającym się przed wymiarem sprawiedliwości mężczyzną.

– Zaraz po zatrzymaniu mężczyzna został doprowadzony do puckiej komendy, skąd został przetransportowany do Aresztu Śledczego w Wejherowie – komentuje rzeczniczka puckiej policji.

poszukiwany puck policja władysławowo

Zatrzymywanie osób poszukiwanych jest jednym z zadań Policji. Każdy funkcjonariusz podczas legitymowania ma obowiązek sprawdzić bazy danych czy osoba nie jest poszukiwana przez Prokuratury, Sądy czy jednostki Policji. Ponadto policjanci każdego dnia sprawdzają miejsca, gdzie mogą ukrywać się osoby poszukiwane. Zatrzymanie takich osób w większości przypadków jest tylko kwestią czasu.

st. post. Monika Mularska

Fot. KPP Puck

Nadmorska Kronika Policyjna na DZIENNIKPUCKI.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *