Władysławowo: na cmentarzu ustawili stojak na znicze do wykorzystania | ZDJĘCIA

Miał Hel, ma Władysławowo – na cmentarzu komunalnym stanął regał na… znicze. Tam możesz zostawić zużyte lampki. Nie wyrzucaj, może komuś się przydadzą.

R E K L A M A

Gmina Władysławowo: jest gest w stronę mieszkańców oraz przyjezdnych, którzy odwiedzają cmentarz komunalny przy parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny we Władysławowie. Na terenie nekropolii, tuż przy głównym wejściu stanął stojak na zużyte znicze.

Na półkach można zostawiać zużyte i niepotrzebne nam pojemniki na wkłady. Można też zostawiać w pełni kompletne grobowe światełka – to zależy od indywidualnych potrzeb i upodobań.

Stojak na znicze do ponownego wykorzystania we Władysławowie ma m.in. sprawić, że szklane lub plastikowe pojemniki nie będą szybko trafiały do śmietników.

– Na cmentarzu we Władysławowie zamontowaliśmy regały, gdzie każdy może zostawić/wziąć znicz do wykorzystania – komentuje burmistrz Roman Kużel. – Po kilku dniach półki już prawie pełne. Recykling dobry dla planety ale i też dla naszego portfela.

W tym roku podobny stojak na znicze stanął także na terenie helskiego cmentarza komunalnego. Projekt ZZOM w Helu z miejsca zyskał duże poważanie wśród mieszkańców miasta na Początku Polski.

Cmentarz we Władysławowie: stojak na darmowe znicze

Fot. Roman Kużel

Na DZIENNIKPUCKI.pl przeczytasz też:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *