Policja z Władysławowa poszukuje mężczyzny podejrzanego o kradzież w gm. Władysławowo. Rozpoznajesz? | ZDJĘCIA

Nadmorska Kronika Policyjna: znasz tego 20-30-letniego mężczyznę? Jest podejrzany w sprawie kwietniowej kradzieży we Władysławowie. Mundurowi czekają na sygnały.

R E K L A M A

Mężczyzna ze zdjęć upublicznionych przez pucką policję został zarejestrowany przez monitoring w nocy w środę 21 kwietnia 2021 na terenie gminy Władysławowo. I może mieć związek z kradzieżą narzędzi elektrycznych  z magazynu.

– Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego każdy, kto rozpoznaje osoby proszony jest o kontakt z policją – mówi mł. aspirant Łukasz Brzeziński, rzecznik prasowy KPP w Pucku.

Z monitoringu wynika, że mężczyzna ma około 20-30 lat, jest wysoki, szczupłej budowy ciała. W dniu zdarzenia miał na sobie krótką pikowaną kurtkę z kapturem jasnego koloru, długie ciemne spodnie, jasne sportowe buty z ciemną podeszwą oraz odblaskami po bokach, na głowie miał założoną jasną czapkę z daszkiem.

Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego wszyscy, którzy rozpoznają osobę z monitoringu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji we Władysławowie pod nr tel. 47 742 53 22 (dyżurny komisariatu), lub na numer alarmowy 112.

Policja z Pucka poszukuje tego mężczyzny (kradzież we Władysławowie):

Fot. KPP Puck

Nadmorska Kronika Policyjna na DZIENNIKPUCKI.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *