Wawel Truck we Władysławowie. Słodka ciężarówka w Lunaparku Sowiński | ZDJĘCIA

Słodkie atrakcje na wakacje we Władysławowie. Taką niespodziankę młodym mieszkańcom i turystom zafundował Wawel Truck.

R E K L A M A

Wawel Truck we Władysławowie, czyli interaktywna ciężarówka pełna słodyczy, aplikacji i gier oraz mnóstwa innych atrakcji odwiedziła turystyczny kurort nad Bałtykiem. Za sprawą zmotoryzowanego gościa przy Lunaparku Sowiński nie brakowało atrakcji i odwiedzających.

A dla fanów słodkości i zabawy marka Wawel przygotowała coś naprawdę wyjątkowego – pierwszą interaktywną ciężarówkę, która po ponad rocznej przerwie rozpoczęła swój cykl wizyt w kolejnych polskich miejscowościach.

Podróż po wnętrzu Wawel Trucka była niezapomnianą przygodą zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Ciężarówka zaskakiwała odwiedzających nie tylko swoim magicznym wnętrzem, pełnym interaktywnych gier i aplikacji, ale także specjalną strefą zabaw, która mieściła się przed pojazdem.

O najlepszą atmosferę dbały hostessy i animatorzy. Wyjście z Wawel Trucka we Władysławowie też nie było rozczarowaniem, bo każda wizyta kończyła się w słodkiej strefie, w której można było skomponować swój miks ulubionych słodyczy.

– Wawel Truck działa zgodnie z aktualnymi wytycznymi sanitarnymi — jego wnętrze zostało wyposażone m.in. w płyny do dezynfekcji oraz rękawiczki jednorazowe — komentują organizatorzy wakacyjnego wydarzenia we Władysławowie.

Władysławowo: Wawel Truck podbił serca mieszkańców i odwiedzających

Fot. materiały prasowe

Na DZIENNIKPUCKI.pl przeczytasz też:

2 thoughts on “Wawel Truck we Władysławowie. Słodka ciężarówka w Lunaparku Sowiński | ZDJĘCIA

  1. Hey there, You’ve done an incredible job. I’ll certainly digg it and personally suggest to my friends.
    I’m sure they’ll be benefited from this site.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.