Wawel Truck we Władysławowie. Słodka ciężarówka w Lunaparku Sowiński | ZDJĘCIA

Słodkie atrakcje na wakacje we Władysławowie. Taką niespodziankę młodym mieszkańcom i turystom zafundował Wawel Truck.

R E K L A M A

Wawel Truck we Władysławowie, czyli interaktywna ciężarówka pełna słodyczy, aplikacji i gier oraz mnóstwa innych atrakcji odwiedziła turystyczny kurort nad Bałtykiem. Za sprawą zmotoryzowanego gościa przy Lunaparku Sowiński nie brakowało atrakcji i odwiedzających.

A dla fanów słodkości i zabawy marka Wawel przygotowała coś naprawdę wyjątkowego – pierwszą interaktywną ciężarówkę, która po ponad rocznej przerwie rozpoczęła swój cykl wizyt w kolejnych polskich miejscowościach.

Podróż po wnętrzu Wawel Trucka była niezapomnianą przygodą zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Ciężarówka zaskakiwała odwiedzających nie tylko swoim magicznym wnętrzem, pełnym interaktywnych gier i aplikacji, ale także specjalną strefą zabaw, która mieściła się przed pojazdem.

O najlepszą atmosferę dbały hostessy i animatorzy. Wyjście z Wawel Trucka we Władysławowie też nie było rozczarowaniem, bo każda wizyta kończyła się w słodkiej strefie, w której można było skomponować swój miks ulubionych słodyczy.

– Wawel Truck działa zgodnie z aktualnymi wytycznymi sanitarnymi — jego wnętrze zostało wyposażone m.in. w płyny do dezynfekcji oraz rękawiczki jednorazowe — komentują organizatorzy wakacyjnego wydarzenia we Władysławowie.

Władysławowo: Wawel Truck podbił serca mieszkańców i odwiedzających

Fot. materiały prasowe

Na DZIENNIKPUCKI.pl przeczytasz też:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *