W sobotę większe korki na trasie do Jastarni. Półwysep Helski zakorkuje się przez koncert „Wakacyjne hity wszech czasów”?

Policjanci z Pucka ostrzegają: w sobotę 7.08.2021 na Półwyspie Helskim można się spodziewać korków większych niż dotychczas. Powód? Koncert w Jastarni „Wakacyjne Hity Wszech Czasów”.

R E K L A M A

W sobotę 7 sierpnia w Jastarni koncert „Wakacyjne Hity Wszech Czasów” w Jastarni. Muzyczna impreza, którą transmitować będzie m.in. TVP, rozpocznie się o godz. 20. Organizatorzy i gospodarze z gminy Jastarnia spodziewają się najazdu widzów, dlatego puccy policjanci przestrzega o możliwych utrudnieniach w ruchu na drodze DW-216.

Te będą miały oczywiście związek ze wzmożonym sobotnim ruchem kołowym.

– Osoby poruszające się tego dnia, po południu po Półwyspie, muszą liczyć się z wydłużeniem czasu dojazdu  – mówi sierż. Monika Mularska, oficer prasowy KPP w Pucku

Mundurowi z KPP Puck będą kierować ruchem i czuwać nad jego bezpieczeństwem, szczególnie w Jastarni i okolicznych miejscowościach.

– Jednak trzeba pamiętać, że jest to jedyna droga na Półwyspie i nie będzie możliwości zorganizowania objazdu. Policjanci apelują do wszystkich kierowców o rozwagę i przede wszystkim cierpliwość.

przestrzega rzecznik puckiej policji

Alternatywą dla osób planujących wybrać się tego dnia na Półwysep Helski może być pociąg lub prom.

Fot. KPP Puck

Na DZIENNIKPUCKI.pl przeczytasz też:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *