UKS TRI-SEA MEWA przywozi do Władysławowa 28 medali Mistrzostw Polski | ZDJĘCIA

Pływacy z Władysławowa zanotowali świetny start na Zimowych Mistrzostwach Polski w pływaniu w płetwach. Tri-Sea Mewa z Olecka wraca z prawie 30 krążkami.

R E K L A M A

UKS TRI-SEA MEWA WŁADYSŁAWOWO w składzie: Ania Redlin, Agnieszka Dettlaff, Weronika Tusk, Nina Tartanus, Marcin Dąbrowski, Seweryn Ziemniak, Albert Konkel, Jeremiasz Necel, Karol Markiewicz i Jarek Markiewicz pod wodzą trenera Mateusza Szurmieja w klasyfikacji medalowej Mistrzostw Polski zajęła 2 miejsce zdobywając 16 medali złotych, 5 srebrnych i 7 brązowych.

– W mijającym roku nasi zawodnicy zdobywali medale na Mistrzostwach Polski w pływaniu w płetwach na basenach 50 m i 25 m, na wodach otwartych oraz Mistrzostwach Polski w ratownictwie wodnym – wylicza Agnieszka Biedrzycka, prezes UKS TRI-SEA MEWA WŁADYSŁAWOWO.

Dużym sukcesem był również start naszego pływaka Jarka Markiewicza na Mistrzostwach Świata juniorów w pływaniu w płetwach we włoskim Lignano.

– Gratulacje dla zawodników i sztabu szkoleniowego. Czekamy na kolejne sukcesy w 2022 roku – komentuje Agnieszka Biedrzycka.

UKS TRI-SEA MEWA WŁADYSŁAWOWO zaprasza wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z pływaniem.

– Od nauki pływania do tytułów mistrzowskich. Trenuj z najlepszymi i zostań mistrzem – zachęcają w klubie we Władysławowie.

Działalność klubu jest wsparta finansowaniem dla klubów sportowych działających na terenie Gminy Władysławowo.

UKS TRI-SEA MEWA przywozi do Władysławowa 28 medali Mistrzostw Polski – GALERIA

Foto. UKS TRI-SEA Władysławowo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *