McDonald’s we Władysławowie otwarty. Przez koronawirusa na razie kupimy tylko w McDrive

Kulinarne Władysławowo właśnie zyskało potężną konkurencję. Restauracja McDonlad’s we Władysławowie otworzyła się w czwartek. Przez epidemię do środka nie wejdziemy, a zakupy zrobimy dzięki McDrive. Władysławowo odbije klientów McDonald’s we Pucku?

R E K L A M A

McDonald’s we Władysławowie to nowy punkt na kulinarnej mapie turystycznej stolicy powiatu puckiego. Restauracja należąca do ogólnoświatowej sieci nie pchała się do centrum miasta, bo na jej lokalizację wybrano raczej odległe miejsce. McDonald’s we Władysławowie znajduje się przy ul. Starowiejskiej 31, przy trasie na Półwysep Helski. Za konkurencję będzie miała siostrzany obiekt – czyli McDonald’s w Pucku. Na pewno?

Otóż nie, bo restaurację we Władysławowie otworzył ten sam franczyzobiorca McDonald’s, który prowadzi obiekt w Pucku. To Jacek Chodakowski z siecią McD związany od 25 lat. W województwie pomorski, oprócz lokali w powiecie puckim ma też kolejne w Gdyni (5) oraz Rumi.

Restauracja we Władysławowie jest 60. restauracją McDonald’s w regionie północnym, obejmującym województwa warmińsko-mazurskie, pomorskie i zachodniopomorskie.

Natomiast władysławowski Mak na pewno będzie mocną konkurencją dla lokalnych jadłodajni, które jak grzyby po deszczu wyrastają tu w okresie sezonu letniego. Czy sieciówka wykosi konkurencję? Na odpowiedź poczekamy.

McDonalds we Władysławowie – otwracie w czasach koronawirusa

W czwartek 15 kwietnia, gdy otwarto McDonalds we Władysławowie na klientów czekała m.in. darmowa Coca Cola. Aby ją dostać, trzeba było zamówić zestaw powiększony. Na otwarcie przygotowano też kolejną niespodziankę. Jacek Chodakowski skontaktował się z KGW Władysławowo, a panie ręcznie przygotowały 100 sztuk pluszaków.

Rękodzieło wraz ze środkami finansowymi zostało przekazane na rzecz Fundacji Ronalda McDonalda, która wspiera rodziny hospitalizowanych dzieci.

Restauracja we Władysławowie została zaprojektowana w stylu Geometry, który wyróżnia się niepowtarzalnymi kształtami oraz wzorami we wnętrzu. Czynna jest przez okrągły tydzień w godzinach 6:00 – 24:00. W tych samych godzinach zmotoryzowani goście mogą skorzystać także z linii McDrive we Władysławowie.

Od poniedziałku do piątku do godz. 10:30, a w weekendy do godz. 11:00 obowiązuje menu śniadaniowe. W pozostałych godzinach dostępna jest oferta burgerów i klasycznych produktów McDonald’s.

Na razie jednak nie wejdziemy do wnętrza, bo ze względu na obecne ograniczenia związane z pandemią, sprzedaż prowadzona jest wyłącznie w opcji na wynos oraz poprzez linię McDrive.

Restauracja we Władysławowie jest 60. restauracją McDonald’s w regionie północnym, obejmującym województwa warmińsko-mazurskie, pomorskie i zachodniopomorskie.

Lokal we Władysławowie jest przystosowany do obsługi osób z niepełnosprawnościami. Oferuje też darmowy dostęp do Internetu. Sprawną obsługę gości zapewnia 50 pracowników, w tym 10 menadżerów. Na zewnątrz restauracji, do dyspozycji gości są także stojaki dla rowerów oraz parkingiem dla samochodów osobowych

Fot. McDonalds

Na DZIENNIKPUCKI.pl przeczytasz też:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *