Kradzież we Władysławowie. Zabrał alkohol wartości ponad tysiąca złotych. Czeka go odsiadka

Mieszkaniec Łodzi okradał sklep we Władysławowie, z którego zabierał alkohol. Szło mu nieźle, bo nabrał towaru na ponad 1000 złotych. Ale wpadł i grozi mu do 5 lat odsiadki.

R E K L A M A

W miniony piątek rano dzielnicowi interweniowali na terenie jednego z supermarketów we Władysławowie. Jak informował ochroniarz, w sklepie miało dojść do kradzieży, której dopuścił się 30-letni mieszkaniec Łodzi.

Łupem sprawcy padł alkohol.

– Mężczyzna nie nacieszył się jednak zbyt długo skradzionym towarem, bo wpadł w ręce ochrony – mówi mł. asp. Łukasz Brzeziński, oficer prasowy KPP w Pucku.

Jak ustalili kryminalni z Władysławowa, na początku grudnia 30-letni mieszkaniec Łodzi  kilkukrotnie w ciągu tygodnia przychodził do jednego z miejscowych marketów.

– Wykorzystując nieuwagę personelu kradł alkohol – mówi rzecznik puckiej policji. – W sumie przez te kilka dni ukradł towar na łączną kwotę ponad 1000 złotych.

Mężczyzna został przyłapany na gorącym uczynku i trafił w ręce policji. Są i kolejne dobre wieści dla handlowców z Władysławowa: Mundurowym udało się odzyskać część skradzionego towaru.

30-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Usłyszał już zarzuty kradzieży sklepowych, których dopuścił się czynem ciągłym w krótkich odstępach czasu, za co grozi mu kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. Łukasz Brzeziński

Foto. KPP w PuckuDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *