Klif Team z Chłapowa na Górskich Mistrzostwach Polski w Kolarstwie Szosowym w Kamienicy | ZDJĘCIA

Rowerowy Klif Team z Chłapowa wprawdzie bez medali, ale za to z nowymi doświadczeniami wraca z Kamienicy, gdzie odbyły się Górskie Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym (2021).

R E K L A M A

Z pogodą, własnymi słabościami i przede wszystkim górami na wyjazdowych zawodach w Kamienicy walczyli nasi kolarze z Klif Team Chłapowo, którzy wyjechali na Górskie Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym (2021).

– To były zawody inne od innych. Czy ktoś mówił, że będzie łatwo? Na pewno nie my! To nie było ściganie dla “grzecznych” dzieci — z humorem komentują swój start sportowcy z Klif Team Chłapowo.

Pasjonaci MTB znad morza do Kamienicy, gdzie odbywały się zawody, przyjechali z kilkudniowym wyprzedzeniem. Przede wszystkim po to, by oswoić się z nowym terenem.

– Pokonujemy dziesiątki kilometrów — relacjonują na swoim Facebooku kolarze z gminy Władysławowo. – Ufff jak ciężko pod górkę. Ufff jak ciężko z górki. Czy w ogóle będzie lekko… o nie!

W pierwszy dzień zawodów szczęście naszym sprzyja, bo pogoda jest wyśmienita do ścigania, więc i na starcie grupa rowerowych juniorów młodszych jest najliczniejsza.

Na drugi dzień pogoda płata psikusa, bo wracają deszcze i na niełatwej trasie robi się dodatkowo niebezpiecznie.

POLECAMY:

– Ostatnie uwagi przed startem żaków i młodzików: mocno na podjazdach, bezpiecznie na zjazdach — relacjonują w Kif Team. — Z małymi “przygodami” wszyscy dają z siebie wszystko i dojeżdżają do mety.

Górskie Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym (2021); wyniki zawodników Klif Team Chłapowo:

Żakini:

  • Martyna Bolda – 6 miejsce


Żak:

  • Adam Płotka – 19 miejsce


Młodzicy:

  • Bartosz Ciskowski – 17 miejsce
  • Oliwier Myślisz – 27 miejsce (po upadku)


Juniorzy młodsi:

  • Kacper Doppke – 29 miejsce
  • Kacper Kohnke – 30 miejsce
  • Maksymilian Marzejon – 84 miejsce

Klif Team na górskim wyścigu w Kamienicy (sierpień 2021)

Fot. Klif Team

Na DZIENNIKPUCKI.pl przeczytasz też:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *