Klif Chłapowo wycofuje się z piłkarskich rozgrywek. Powodów jest kilka. Główny: Za mało chętnych do gry w futbol

Piłkarski Serwis Powiatu Puckiego: klub Klif Chłapowo wycofuje swoją pierwszą drużynę z rozgrywek piłkarskich w sezonie 2021/22. W Chłapowie nie udało się zebrać wystarczającej liczby graczy.

R E K L A M A

Klub Klif Chłapowo o swojej smutnej decyzji poinformował fanów na Facebooku w połowie sierpnia 2021. Kilka tygodni szybciej działacze ogłosili nabór, jednak chętnych było zbyt mało, by wznowić grę w kaszubskiej serie B.

Zarząd Klubu Sportowego Klif Chłapowo informuje o wycofaniu pierwszego zespołu z rozgrywek piłkarskich w sezonie 2021/22 – czytamy w wiadomości. – Głównym powodem podjęcia takiej decyzji były ogromne problemy kadrowe.

W klubie z gminy Władysławowo przypominają, że przed wznowieniem sezonu, udało się ściągnąć do Klifu kilku nowych graczy.

Klif Chłapowo zdążył też rozegrać dwa spotkania kontrolne z zespołem Sokół Strzelno (1:5) oraz Arką Prusewo (1:4 ).

Jest nam niezmiernie przykro, że po 24 latach zostaliśmy zmuszeni to rozwiązania drużyny seniorów. Dziękujemy wszystkim, którzy byli częścią naszego klubu; zawodnikom, działaczom, kibicom, którzy byli z nami przez te wszystkie lata. Szczególne podziękowania dla trenera Rafała Magiery, który był z nami przez ostatnie lata i wspierał nasz zespół również w najtrudniejszych dla nas chwilach. Wszystkim życzymy powodzenia i życzymy wielu sukcesów nie tylko sportowych. Z Wami zawsze byliśmy, jesteśmy i będziemy “Pełni wiary w zwycięstwo”

– czytamy w klubowym komunikacie

Klif Chłapowo wycofuje się z piłkarskich rozgrywek

Fot. Klif Chłapowo

PIŁKARSKI SERWIS POWIATU PUCKIEGO na DZIENNIKPUCKI.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *