Klif Chłapowo – Norda Karwia 4:3 (1:0). Aż siedem goli w derbach gm. Władysławowo | ZDJĘCIA, WIDEO

Piłkarski Serwis Powiatu Puckiego: derby gminy Władysławowo, czyli mecz Klif Chłapowo – Norda Karwia zakończony zwycięstwem gospodarzy, choć Klif musiał ten mecz kończyć w dziesięciu.

R E K L A M A

Mecz Klif Chłapowo – Norda Karwia, dwóch zespołów z B-klasy, miał swój smaczek, bo decydował o sytuacji w środku tabeli okupowanym przez kluby z gminy Władysławowo. Gospodarze już na starcie pokazali, że chcą się bić o komplet punktów.

Na pierwszego gola trzeba było czekać do 21 minuty, gdy celnym trafieniem na listę strzelców wpisał się Piotr Bigot. Do przerwy wyniku nie udało się zmienić ani Klifowi Chłapowo, ani Nordzie Karwia.

Drugą połowę Klif Chłapowo rozpoczął… od kłopotów. Te zaczęły się ledwie 2 minuty po gwizdku sędziego.

Paweł Korth zarobił żółtą kartkę, którą zobaczył ponownie dziesięć minut później. Czerwień zabolała , ale nie podcięła skrzydeł ekipie z Chłapowa. W 67 minucie na 2:0 podwyższył Zbigniew Skoczke. Potem gola na 3:0 dołożył Wojciech Jaskułka.

I to sprawiło, że z piłkarzy Nordy Karwia zeszło powietrze. Ledwie minutę później celnie strzelił Wojciech Zaczek. Norda odgryzła się w 78 minucie golem, którego wbił Przemysław Felkner

Klif Chłapowo nie wyciągnął wniosków z tej lekcji i zlekceważył gości z Karwi. A Przemysław Felkner skarcił gospodarzy po raz drugi w 82 minucie.

Kontaktowego gola strzelił kapitan Bartłomiej Jarmuż i temperatura meczu wzrosła niepomiernie, jednak marzenia karwian zakończył kończący mecz gwizdek sędziego.

Klif Chłapowo – Norda Karwia 4:3 (1:0)

Bramki Klif: Piotr Bigot (21), Zbigniew Skoczke (67), Wojciech Jaskułka (76), Wojciech Zaczek (77); bramki Norda: Przemysław Felkner (78, 82), Bartłomiej Jarmuż (90)

Klif Chłapowo – Norda Karwia 4:3 (1:0)

Fot. s

PIŁKARSKI SERWIS POWIATU PUCKIEGO na DZIENNIKPUCKI.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *