Groźny wypadek w Sulicicach (12.05.2022). Wyprzedzał fiata i go staranował seatem. 63-letni kierowca trafił do szpitala | ZDJĘCIA

Wypadek w Sulicicach – dachowanie na DW 213. 32-letni kierowca wyprzedzał i staranował jadącego przed nim fiata. Mężczyzna trafił do szpitala.

Wieczorny wypadek w Sulicicach wyglądał koszmarnie, a widok, jaki zastali strażacy z JRG Puck i OSP Sławoszyno mógł poruszyć niejednego kierowcę.

– Na miejscu okazało się, że w zdarzeniu brały udział dwa samochody osobowe, z których jeden dachował – relacjonują strażacy z Pucka. – Pomimo znacznych uszkodzeń pojazdów, poszkodowana została tylko jedna osoba, która została zabrana przez ZRM do szpitala.

Przyczynę wypadku w Sulicicach na DW 213 ustalali policjanci puckiej drogówki. Ze względu na ilość zniszczeń samochodów, mundurowi zatrzymali dowody rejestracyjne.

– 32-letni kierowca seata, jadąc drogą w 213, podczas wyprzedzania, nie upewnił się co do możliwości bezpiecznego wykonania tego manewru, a w szczególności czy kierowca jadący przed nim nie sygnalizował zmiany kierunku jazdy. W wyniku czego uderzył w skręcającego fiata kierowanego przez 63-letniego mężczyznę – mówi mł. asp. Łukasz Brzeziński, oficer prasowy KPP w Pucku.

Obaj kierowcy byli trzeźwi.

R E K L A M A

Dachowanie, groźny wypadek w Sulicicach (12.05.2022) | ZDJĘCIA

Foto. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pucku, OSP Sławoszyno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *