Gmina Władysławowo i WOŚP 2021. Od wtorku w Domu Rybaka będzie działał “sklepik”. A co w nim?

Jak będzie wyglądał finał WOŚP 2021 w gminie Władysławowo? Inaczej niż zawsze. W Domu Rybaka uruchomiono sklepik z gadżetami WOŚP.

R E K L A M A

Sztab WOŚP we Władysławowie w tym roku bez imprezy podsumowującej zbiórkę pieniędzy w turystycznej gminie. Winne temu są obostrzenia związane z koronawirusem. To dlatego Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zaczyna grać szybciej niż w niedzielę 31.01.2021.

– Zamiast tradycyjnej, finałowej imprezy w niedzielę, w tygodniu będzie funkcjonowało stoisko z gadżetami i przedmiotami wystawionymi przez darczyńców w biurze Centrum Kultury na VII piętrze wieży “Domu Rybaka” – informują w Centrum Kultury we Władysławowie oraz Ośrodku Sportu i Rekreacji we Władysławowie.

Co znajdziemy na stoisku? Przede wszystkim gadżety WOŚP 2021. We Władysławowie od wtorku 26 stycznia licytować będzie można koszulki, kalendarze, breloczki, flagi itp.

Sklepik-stoisko można też zasilić swoimi podarunkami. Aby je przekazać, najpierw musimy porozumieć się z organizatorami Orkiestry.

– Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@ckww.pl lub pod numerem telefonu 790 770 984 – informują we Władku.

Stoisko WOŚP we Władysławowie czynne będzie:

  • wtorek – 12:00 – 18:00
  • środa – 12:00 – 18:00
  • piątek – 12:00 – 18:00

Co roku na WOŚP we Władysławowie licytowane są specjalne bursztynowe serduszka, które cieszą się sporym zainteresowaniem, a ich licytacja przynosi spore pieniądze i… niemałe emocje. W tym roku serduszek nie zabraknie, ale będzie zmiana.

– Licytacja odbędzie się “na zapisy” – informują w Centrum Informacyjnym – Sport, Kultura, wydarzenia w Gminie Władysławowo.

fot. Centrum Informacyjne – Sport, Kultura, wydarzenia w Gminie Władysławowo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *