Foto Powiat Pucki: port we Władysławowie skuty lodem. To wyczarowała zima! | ZDJĘCIA

Bałtyckie fale zatrzymane przez lód w porcie we Władysławowie. Taką scenerię odmalowała nam zima we Władysławowie. Sprawdźcie naszą wirtualną galerię Foto Powiat Pucki!

R E K L A M A

We Władysławowie zima 2021 – chłodna, mroźna i śnieżna – rozgościła się na dobre. Malownicze krajobrazy swoimi siłami stworzyła m.in. w porcie Władysławowo, gdzie na spacer z aparatem wybrała się Kasia Klebba, autorka fanpejdża Matka Fotografka.

Port Władysławowa skąpany w lodzie i śniegu, niczym lodowa kraina jak z baśni o “Królowej Śniegu” i do tego wszystkiego Neptun chyba się wkurzył, ale jest pięknie – opisuje swoje wrażenia fotografka z Władysławowa. – Czekaliśmy na taką zimę z utęsknieniem, a przynajmniej ja, zimno mi niestraszne pod warunkiem, że jestem dobrze ubrana, a co widać. amatorów zimowy spacerów również nie zabrakło. Pogoda o tej porze roku zmienną jest, śnieg, a za chwilę słońce i podmuchy wiatru, które bezwolnie unoszą jeszcze świeży puch ku górze, wirując w powietrzu, co dało się odczuć na naszych smaganych mrozem policzkach, ale najpiękniejsze jest to, co potrafi stworzyć natura z podmuchu wiatru, wzburzonego morza, śniegu i mrozu. Zawsze mnie to zachwyca i chyba nigdy nie przestanie, warto to zobaczyć choć raz.

Na DZIENNIKPUCKI.pl zobacz galerię FOTO POWIAT PUCKI:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *