UKS Bliza Władysławowo na turnieju w Sianowie. Marta Czajka ma złoto i srebro, Paweł Oberzig dwa brązowe medale

Cztery medale — złoty, srebrny i dwa brązowe — przywieźli z Sianowa Marta Czajka i Paweł Oberzig. Zawodnicy UKS Bliza Władysławowo tym razem szybciej rozpoczęli nowy sezon startów.

R E K L A M A

Pod koniec sierpnia 2021, czyli wcześniej niż zwykle rozpoczął się kolejny sezon startowy w badmintonie.

– Ledwo co zakończył się obóz sportowy, nadarzyła się okazja do sprawdzenia swojej formy w krajowym turnieju w Sianowie — relacjonuje trener Zbigniew Czajka z sekcji badmintona UKS Bliza Władysławowo.

Władysławowski klub reprezentowało trzech zawodników, a dwójka powróciła z medalami.

Marta CZAJKA wywalczyła złoto w deblu dziewcząt i srebro w singlu, a Paweł OBERZIG dwa razy brąz – w singlu i deblu chłopców.

– Oboje stanęli do konfrontacji z silnymi reprezentacjami województwa podkarpackiego i zachodniopomorskiego, które akurat przebywały na obozie sportowym w tym rejonie — komentuje trener sportowców z Władysławowa.

Uzyskane wyniki przez naszych zawodników cieszą, chociaż jeszcze trzeba wiele elementów poprawić. Zarówno Marta i Paweł, jak i część pozostałych zawodników nie miało przerwy w czasie wakacji od treningów, które w lipcu odbywały się niemal codziennie, a od początku sierpnia kontynuowane były na obozach sportowych pod okiem trenerów kadry województwa pomorskiego.

UKS Bliza Władysławowo na turnieju w Sianowie (sierpień 2021):

Fot. Zbigniew Czajka

Na DZIENNIKPUCKI.pl przeczytasz też:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *