Bliza Władysławowo na turniejach w Słupsku i Solcu Kujawskim. Przywieźli mnóstwo medali | ZDJĘCIA

Badmintoniści z Władysławowa zagrali na turniejach w Solcu Kujawskim i Słupsku. I wrócili z workiem medali. Paweł Oberzig wraca z trzema krążkami.

W kolejnych turniejach krajowych zawodnicy UKS Bliza Władysławowo mieli okazję zagrania we wszystkich kategoriach wiekowych. I wszyscy wrócili z medalami.

W Solcu Kujawskim w najmłodszej kategorii U11 – Anna Miotk-Czajka wywalczyła złoty medal, natomiast w U13 brązowy w deblu. Marta Czajka zdobyła dwa razy złoto w U15 – w singlu i w deblu. Paweł Oberzig w kategorii U17 – srebrny w singlu, złoty w deblu i brązowy w mikście.

– W tym samym czasie w Słupsku zagrali juniorzy, którzy zdobyli brązowe medale we wszystkich grach- komentuje trener Zbigniew Czajka.

Mateusz Oberzig i Hubert Kwietniewski w singlu i w deblu, Magdalena Kowol w mikście z Mateuszem Oberzigiem i w deblu z Aleksandrą Karwacką.

– W tym sezonie startowym pozostał nam jeszcze udział w super grand prix w Sianowie w kategorii juniora młodszego i młodzika młodszego – komentuje trener klubu z Władysławowa. – UKS Bliza będą reprezentowali Paweł Oberzig i Adam Fikus.

Jak co roku, jeszcze przed jego zakończeniem, UKS Bliza Władysławowo zorganizuje własne wydarzenie – turniej o charakterze rodzinnym, w którym wiek uczestników nie ma znaczenia.

– Dotychczas bywało, że w jednej drużynie grały dzieci z rodzicami, ale też wnuczęta z dziadkami. Każdy będzie mógł pograć, niezależnie od poziomu umiejętności – informują badmintoniści z Władysławowa.

R E K L A M A

Bliza Władysławowo – badminton we Władysławowie | GALERIA

Foto. Dziennik Pucki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *