Puck. Nie żyje Wojciech Borzyszkowski, naczelnik wydziału architektury w Starostwie Powiatowym w Pucku

Naczelnik Wojciech Borzyszkowski nie żyje. Szef architektury w Starostwie Powiatowym w Pucku kierował nią przez 15 lat. Odszedł nagle.

R E K L A M A

Ta nieoczekiwana i nagła śmierć wstrząsnęła urzędnikami w Pucku i wszystkimi, którzy znali Wojciecha Borzyszkowskiego i z nim współpracowali.

– Niewypowiedziany żal ściska nam serca i gardła – takimi słowami pożegnał swojego pracownika Jarosław Białk, starosta pucki.

Naczelnik ze Starostwa Powiatowego w Pucku był świetnym fachowcem w swojej dziedzinie. Dobrze znali go wszyscy, którzy z nim współpracowali przez ostatnie lata. Profesjonalny w pracy i kulturalny, koleżeński.

– Wszystko traktował z należytą starannością i powagą. Jego niepowtarzalne podejście do podwładnych zbudowało w wydziale atmosferę wzajemnego zrozumienia i współpracy. Tak wyjątkowego człowieka trudno będzie zastąpić – komentuje poruszony starosta pucki.

Wojciech Borzyszkowski jest ciepło wspominany przez wielu samorządowców i urzędników w powiecie puckim. Żaden z nich nie krył szoku.

– Wojtku, będzie nam ciebie bardzo brakowało… – żegna się ze swoim kolegą Jarosław Białk. – Z ogromnym smutkiem składamy Żonie, Córkom oraz najbliższej rodzinie najszczersze wyrazy współczucia.

Nie żyje Wojciech Borzyszkowski, naczelnik wydziału architektury, Starostwo Powiatowe w Pucku

Foto. Sylwia Konkel, Konrad Kędzior


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *