Wypadek w Pucku (ul. Żarnowiecka). Huknął Skodą w Opla, ten dachował i zatrzymał się na chodniku| ZDJĘCIA, WIDEO

Nadmorska Kronika Policyjna: 79-latek wjeżdżający na ul. Żarnowiecką staranował Opla, którym jechała 37-latka. Jej auto przewróciło się i zatrzymało na skarpie.

R E K L A M A

Wypadek na ul. Żarnowieckiej w Pucku (6.07.2021) miał miejsce we wczesnych godzinach popołudniowych. Strażaków z Pucka na nogi postawiło powiadomienie o dachowaniu auta.

– Na miejsce zdarzenia natychmiast udały się trzy zastępy JRG Puck – mówi mł. kpt. Krzysztof Minga, oficer prasowy KP PSP w Pucku. 

 Na miejscu pojawiła się również załoga Ratownictwa Medycznego Puck. Mały Opel leżał na dachu – zatrzymał się na lekkiej skarpie, między chodnikiem a płotem prywatnej posesji.

I mimo dość groźnie wyglądającego zdarzenia, okazało się, że oboje kierowców nie ucierpiało zbytnio – jak udało się ustalić medykom.

Dwójka kierowców – uczestników zdarzenia w Pucku – była trzeźwa.

– Z ustaleń mundurowych wynika, że 79-letni mieszkaniec powiatu puckiego kierujący Skodą, włączając się do ruchu na ulicę Żarnowiecką w kierunku Połczyna, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 37-letniej mieszkance powiatu puckiego kierującej Oplem, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów – mówi st. post. Monika Mularska, oficer prasowy KPP w Pucku.

– Mundurowi apelują o zachowanie szczególnej ostrożności podczas włączania się do ruchu oraz o zasadzie ograniczonego zaufania do innych uczestników ruchu drogowego

st. post. Monika Mularska, oficer prasowy KPP w Pucku

42-latek został ukarany mandatem (300 zł), zebrał też 6 punktów karnych.

Wypadek w Pucku (6.07.2021), zderzenie na ul. Żarnowieckiej:

Fot. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pucku

Nadmorska Kronika Policyjna na DZIENNIKPUCKI.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *