Wypadek koło McDonald’s i KFC w Pucku. Na czerwonym świetle Skodą staranował Iveco | ZDJĘCIA

Nadmorska Kronika Policyjna: wypadek w Pucku (29.07.2021) na skrzyżowaniu ulic Żarnowieckiej z Helską. Osobowa Skoda z kierowcą z powiatu puckiego wpadła w dostawcze Iveco kierowane przez szofera z pow. wejherowskiego.

R E K L A M A

Do wypadku w Pucku doszło w godzinach porannych. Jak ustalili policjanci z puckiej drogówki, na drodze w sąsiedztwie McDonald’s w Pucku i KFC. Na najważniejsze skrzyżowanie w Pucku w tym samym czasie wjechały dwa samochody.

Jednym z nich było dostawcze Iveco, za kółkiem którego siedział 38-letni kierowca z powiatu wejherowskiego. Drugim: osobowa Skoda, którą prowadził 46-letni mieszkaniec powiatu puckiego.

46-latek kierujący Skodą wjechał na skrzyżowanie pomimo czerwonego światła i uderzył w prawidłowo jadącego 38-latka kierującego Iveco – mówi sierż. Monika Mularska, oficer prasowy KPP w Pucku

Zderzenie było silne, a oba samochody zostały solidnie rozbite. Policjanci z puckiej drogówki musieli zatrzymać dowody rejestracyjne obu pojazdów.

Niemało pracy mieli też strażacy z KP PSP Puck.

– Zabezpieczyliśmy miejsce zdarzenia oraz usunęli plamy oleju powstałej w wyniku kolizji – mówi mł. kpt. Krzysztof Minga, oficer prasowy KP PSP w Pucku.

Mieszkaniec powiatu puckiego, sprawca wypadku, został ukarany mandatem.

– Przypominamy o stosowaniu się do zasady ograniczonego zaufania do innych uczestników ruchu drogowego

sierż. Monika Mularska.

Wypadek w Pucku na światłach (krzyżówka ul. Żarnowieckiej i Helskie), koło KFC i McDonald’s:

Fot. Szymon Boczyński, Janusz Rosalewski, Krzysztof Bradtke, ,

Nadmorska Kronika Policyjna na DZIENNIKPUCKI.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *