W środę otwarcie sklepu Netto w Pucku (11.05.2022). Nowe kasy samoobsługowe, strefa odpieku i promocje

Po kilkudniowym remoncie w środę 11.05.2022 otwarcie sklepu Netto w Pucku. Będą promocje, odświeżony środek i strefa z wypiekami.

R E K L A M A

Już w środę, 11 maja o godzinie 8.00 Netto w Pucku przy ulicy Obwodowej 2 ponownie otworzy się dla swoich klientów i powita ich nie tylko bardziej nowoczesnym wyglądem i funkcjonalnymi rozwiązaniami, ale także promocjami, które będzie można znaleźć w specjalnej gazetce otwarciowej.

Czego mogą spodziewać się klienci Netto przy ul. Obwodowej w Pucku? Remont wprowadzi szereg zmian, dzięki którym zakupy będą jeszcze przyjemniejsze.

– W sklepie pojawią się kasy samoobsługowe, które nie tylko zwiększą komfort klientów, ale również przyspieszą je – zapowiadają w Netto.

Odświeżona zostanie strefa warzyw i owoców, która zaoferuje lepszą ekspozycję asortymentu i pozwoli na jego poszerzenie. Po zakończonym remoncie w sklepie dostępne będzie również odpiekane na miejscu pieczywo, a to za sprawą wyposażenia placówki w strefę odpieku.

Oprócz tego sklep w Pucku zostanie odmalowany wewnątrz, a część regałów będzie wymieniona. Zainstalowany zostanie też dźwiękowy system komunikacji.

– Dzięki temu najważniejsze informacje dla klientów będą płynęły wprost ze sklepowych głośników, a zakupy umili muzyka w tle – informują w Netto w Pucku. – Po remoncie dostępne będą również nowe wózki i koszyki na zakupy.

Sklep Netto w Pucku przechodzi remont

Foto. Dziennik Pucki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *