UKS Zatoka 95 Puck – transfery i kadra na wiosnę 2022. Kto wzmocnił zespół z Pucka? | ZDJĘCIA

UKS Zatoka 95 Puck wraca na piłkarskie boisko. Ze składu ubył m.in. Wiesław Ferra, dołączył Błażej Bonk z MKS Władysławowo. Zatokę poprowadzi Jarosław Gołdyn.

R E K L A M A

W zmodyfikowanym składzie do walki o punkty na wiosnę 2022 wkracza UKS Zatoka 95 Puck. Zespół osłabiło kilku zawodników, ale są też nowi gracze. Kogo zobaczymy w składzie puckiej drużyny?

– Zespół Zatoki przygotowania do rundy wiosennej rozpoczął dziesiątego stycznia – podsumowują na klubowym fanpejdżu. – Dwadzieścia jeden jednostek treningowych i cztery sparingi miały na celu jak najlepsze przygotowanie do rozgrywek.

W szeregach Zatoki 95 Puck nie będzie utytułowanego bramkarza Wiesława Ferry, który wrócił do 4-ligowego Gryfa Wejherowo. Jeszcze jesienią “do widzenia” powiedział Grzegorz Drzezdżon (gra w MKS Władysławowo). Z kolei za granicę wyjechał Łukasz Ratajczak, a z gry w Pucku zrezygnowali Igor Adrian i Wiktor Mostowiak.

– Niestety ze względów zdrowotnych nie zobaczymy jeszcze Michała Wycherta i prawdopodobnie Bartosza Ciesielskiego – wyliczają w UKS Zatoce 95 Puck.

(ciąg dalszy tekstu pod galerią)

UKS Zatoka 95 Puck – transfery i kadra: wiosna 2022 | ZDJĘCIA

Foto. UKS Zatoka 95 Puck

Pucka Zatoka ma także kilku nowych graczy, wśród seniorów i juniorów. Szeregi tych pierwszych wzmocnił wartościowy Błażej Bonk (MKS Władysławowo) oraz Maksymilian Nowak (Bałtyk Gdynia, MKS Władysławowo). Zespół wzmocnili Franciszek Kowalczyk (wolny zawodnik) i Jakub Popiel (Orlęta Reda).

– Na przenosiny do Pucka zdecydował się także Karol Byra z Kamionki Sopot – wyliczają w UKS Zatoka 95 Puck. – Po kontuzji wraca Robert Drzezdżon a z zespołu juniorów zgłoszony został Igor Jenek. W najbliższym czasie zgłoszeni zostaną kolejni juniorzy.

UKS Zatoka 95 Puck – kadra wiosna 2022:

  • Bramkarz: Krzysztof Kosiróg
  • Obrońcy: Robert Drzezdżon, Łukasz Lesner, Łukasz Migowski, Andrzej Mudlaff, Jarosław Nikrandt
  • Obrońca/pomocnik: Patryk Fetta, Rafał Gorlik, Jakub Popiel, Paweł Szajerka
  • Pomocnicy: Błażej Bonk, Karol Byra, Michał Chrobak, Mateusz Fahl, Marcin Formela, Igor Jenek, Franciszek Kowalczyk, Bartłomiej Lesner, Eryk Migowski, Marcin Wika
  • Napastnicy: Paweł Łuczak, Maksymilian Nowak, Marek Rambiert
  • Trener: Jarosław Gołdyn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *