UKS Zatoka 95 Puck – Klif Chłapowo 5-2 (1-1). Piłkarski Serwis Powiatu Puckiego | ZDJĘCIA

UKS Zatoka 95 Puck – Klif Chłapowo 5-2. Dobry początek, słaba końcówka – tak można podsumować występ gości na stadionie w Pucku. Taki był mecz A-klasy powiatu puckiego.

– Wchodzimy dobrze w mecz i przeważamy w pierwszej połowie. Oddajemy sporo strzałów, jednak wiele niecelnych – relacjonują w Klifie Chłapowo.

W 27 min. UKS Zatoka 95 Puck wychodzi z kontrą i w sytuacji sam na sam i strzał po długim słupka znalazł drogę do siatki. Klif nie pada na kolana i przeprowadza kolejne ataki. W efekcie zyskuje rzut wolny z ok. 20 metrów od bramki ekipy Daniela Dubickiego.

– Do piłki podchodzi Arkadiusz Czylkowski, uderzenie obok muru i mamy wyrównanie. Po bramce również wspólna “kołyska” dla świeżo upieczonego taty. Gratulujemy – komentują piłkarze z Chłapowa.

Przed przerwą sędzia dyktuje karnego, ale nie wykorzystuje go Michał Hoffmann, któremu świetną interwencją odpowiada Adrian Niedzielski.

Druga połowa meczu UKS Zatoka 95 Puck – Klif Chłapowo zaczyna się po myśli gospodarzy, którzy na stadionie w Pucku strzelają gola i wychodzą na prowadzenie.

– Niepilnowany przeciwnik w polu karnym, który strzałem z główki umieszcza piłkę w bramce – relacjonują Klifiacy.

W 55 min. kolejny rzut karny – dla Klifu Chłapowo. Stały fragment gry na gola zamienia Dawid Czapp.

– Nie cieszymy się, jednak długu z wyrównania, bowiem już kilka minut później Zatoka notuje kolejne trafienie na 3-2 – relacjonują w Klifie. – Z każdą kolejną minutą coraz bardziej angażujemy się w akcje ofensywne i tym samym otwieramy się na kontry gospodarzy, którzy w końcówce dołożyli dwa trafienia i ostatecznie przegrywamy 5-2.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *