Sztorm Kosakowo przed rundą rewanżową w 5 lidze Pomorza. Znamy skład, jest sporo nowych nazwisk | ZDJĘCIA

5-ligowa drużyna Sztorm Kosakowo do rundy rewanżowej bardzo dziwnego sezonu 2020/2021 przystępuje w nowym składzie. Na kogo postawił trener Bartosz Lewandowski?

R E K L A M A

Są nowe nazwiska w składzie Sztormu Kosakowo, który na wiosnę 2021 będzie walczył o utrzymanie miejsca w 5 lidze pomorskiego futbolu. Drużyna ze Złotych Piasków aktualnie jest w strefie spadkowej i do bezpiecznego miejsca brakuje jej awansu o trzy miejsca.

Wszyscy wiemy jak ciężka przed Nami runda, ale mamy wspólny cel – wywalczenie utrzymania w V lidze.


O sześć brakujących punktów do drużyny Orzeł Trąbki Wielkie – który to obecnie zajmuje 13 miejsce i zamyka bezpieczną strefę w tabeli – będzie ciężko. Zwłaszcza że Sztorm Kosakowo musi też gonić bezpośrednich rywali z czerwonej strefy: GTS Mokry Dwór (3 punkty straty) i GTS Goszyn (jeden).

– Do rundy rewanżowej przystąpimy z pięcioma nowymi zawodnikami. Trener ma nadzieję, że każdy odegra ważną rolę w zespole oraz będzie to sprzyjało zdrowej rywalizacji. Na każdej pozycji ma min dwóch zawodników, z których każdy musi walczyć o wyjściowy skład – mówią w piłkarskim klubie z gminy Kosakowo.

Sztorm Kosakowo – 5 liga: skład na wiosnę 2021

  • Bramkarze: Dawid Abraham, Damian Głuszyński, Tycjan Smolak, Marek Stefanowski, Józef Stromski.
  • Obrońcy: Patryk Czabrowski, Wojciech Gałązka (91), Jan Grzybek, Kamil Kaczmarek, Kacper Kapuściński, Mateusz Polechoński (94), Piotr Sobczyński, Michał Wilczewski (01), Kamil Kurdybelski, Michał Frankowski, Bartek Sobczak, Waldach Marcin, Szymon Wolny.
  • Pomocnicy: Damian Gierczak (94), Oskar Bugajewski, Paweł Cuprych (94), Erwin Kwaśniak, Dawid Marynowski, Dorian Nikelski, Maciej Zelewski, Maciej Zwoliński, Dominik Fotta, Jakub Kurdziel, Mateusz Klecha, Mateusz Knapek, Tadeusz Kubiak, Pobłocki Jakub, Piotr Romanowski, Radosław Styn.
  • Napastnicy: Jacek Pieprzyk (84), Cezary Taube, Albert Siłkowski, Dawid Muszyński, Maciej Śmiejkowski.
  • Trener: Bartosz Lewandowski.

Sztorm Kosakowo – UKS Zatoka 95 Puck, sparing (wiosna 2021)

Fot.

Na DZIENNIKPUCKI.pl przeczytasz też:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *