Szpital Pucki z nagrodą. Dostali Złoty Medal za zasługi w walce o zdrowie i życie pacjentów zakażonych COVID-19

Szpital Pucki nagrodzony na jubileuszowej Gali Pracodawców Pomorza (2021). – Otrzymaliśmy Złoty Medal za zasługi w walce o zdrowie i życie pacjentów zakażonych COVID-19 – komentują w puckiej lecznicy.

R E K L A M A

Świetne chwile dla Szpitala Puckiego, którego przedstawiciele pojawili się w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej, gdzie odbyła się jubileuszowa Gala Pracodawców Pomorza. Edycję 2021 Pracodawcy Pomorza dedykowali medykom.

To był niezwykły gest i sposób pomorskiego biznesu na to, by docenić ich role w walce z pandemią. Wśród wyróżnionych i nagrodzonych placówek medycznych znalazł się również Szpital Pucki.

W Pucku nie kryją, że gest Pracodawców Pomorza jest naprawdę wielki. Medycy podziękowali za nagrodę na swoim Facebooku:

Szanowni Państwo, otrzymaliśmy Złoty Medal za zasługi w walce o zdrowie i życie pacjentów zakażonych COVID-19. Pracodawcy Pomorza Dziękujemy za docenienie! Ten medal, to medal dla naszych lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych, położnych, pań z działu higieny, pań z laboratorium, pracowników poradni RTG i Tk, pań z apteki szpitalnej, panów z działu technicznego i wszystkich pracowników administracji. Szpital to My! Daliśmy radę(!) w najcięższych momentach… na medal

Gala Pracodawców Pomorza 2021 i nagroda dla Szpitala Puckiego

Fot. Szpital Pucki

Na DZIENNIKPUCKI.pl przeczytasz też:
PIŁKARSKI SERWIS POWIATU PUCKIEGO na DZIENNIKPUCKI.pl
Nadmorska Kronika Policyjna na DZIENNIKPUCKI.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *