Sobota z Johnsonem w Pucku. Zaszczep się na Starym Rynku. Jest 150 dawek

W sobotę 10 lipca w Pucku na Starym Rynku wielkie szczepienie. Czeka 150 dawek szczepionek firmy Johnson oraz… autobus PKS Gdynia.

R E K L A M A

Autobus pomorskiego przewoźnika na Starym Rynku w Pucku zjawi się nie przez przypadek, bo to właśnie w nim odbywać się będzie sobotnie szczepienie. To akcja, którą miasto Puck, organizuje właśnie z przewodnikiem oraz Centrum Zdrowia Kobiety w Pucku, który prowadzą Joanna i Adam Chrostowscy.

To właśnie puckie CZK zaoferowało szczepionki, a miasto ofertę podchwyciło – dając m.in. miejsce oraz zajmując się promocją akcji, oraz znajdując miejsce, w którym będzie można się w weekend zaszczepić.

Akcja szczepienia na Starym Rynku w Pucku rozpoczyna się o godz. 11.30 i potrwa do godz. 13.30. Jak informują w Urzędzie Miasta w Pucku, chętnych jest dużo, więc warto zjawić się dużo wcześniej niż oficjalny początek szczepień.

Obowiązuje zasada “kto pierwszy, ten lepszy”. Zainteresowanie naszą akcją szczepienia jest bardzo duże, więc chętnym radzę ustawiać się w kolejce z wyprzedzeniem.

Hanna Pruchniewska, burmistrz Pucka

Do dyspozycji będzie 150 dawek szczepionki firmy Johnson & Johnson. To jednorazowa porcja (daje pełne zaszczepienie), więc nie trzeba będzie czekać na drugą dawkę zastrzyku.

Jak informują puccy urzędnicy, aby wziąć udział w sobotnim szczepieniu, trzeba mieć ze sobą dowód osobisty i podczas akcji podać swój numer telefonu.

Akcja szczepienia w Pucku: Sobota z Johnsonem:

Fot. Miasto Puck

Na DZIENNIKPUCKI.pl przeczytasz też:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *