Sieć Netto wchodzi do Pucka. Gdzie pojawi się pierwszy sklep? Znamy adres, obok jest Biedronka w Pucku

W kwietniowy czwartek sieć Netto w Pucku otwiera pierwszy sklep w nadmorskim powiecie i 280 w kraju. A w środę od samego rana tłumy klientów wykupują towary w Biedronce w Pucku.

Dziś rano – dzień przed otwarciem pierwszego w powiecie sklepu sieci Netto w Pucku – wybuchła wojna. Na szczęście tylko konsumencka.

Zaczęło się od oblężenia Biedronki w Pucku, która swój sklep ma po sąsiedzku – w Centrum Handlowym Rondo (osiedle Swarzewskie). Już we wczesnych godzinach porannych parking zaroił się od samochodów i rowerów.
Ale klienci przychodzili także na piechotę. Kusiły oczywiście ceny, bo Biedronka w swoich reklamach zapowiedziała, że w środę obniży ceny towarów nawet do 70%.

– Czy coś teraz kupię? Nie wiem, ale szkoda przegapić okazję – komentowała nam Iwona Kowalska, która Biedronkę w Pucku odwiedziła razem z koleżankami. – Może uda się coś kupić w atrakcyjnej cenie. Szukamy sprzętów i narzędzi do kuchni.

A jak na debiut przygotowuje się Netto? W Pucku i po okolicach krąży ulotka, w której sieć zapewnia, że w czwartek o godz. 8 rano otwiera “najtańszy sklep w mieście”.


Ciekawostką mają być upominki dla osób, które w czwartek na zakupy przyjdą ubrane na żółto.

Na co mogą liczyć mieszkańcy dwóch pomorskich miejscowości z okazji otwarcia Netto?

– Będzie tradycyjny, rodzinny piknik otwarciowy z darmowym poczęstunkiem z grilla oraz degustacją produktów marki własnej Netto – wylicza Mariola Skolimowska, PR & Communications Manager. –

Kolejnym zwyczajem sieci jest obdarowywanie upominkami pierwszych pięćdziesięciu osób, które w dniu otwarcia nowego sklepu założą żółtą część garderoby i oczywiście przyjdą na zakupy. Każdy klient będzie mógł także spróbować szczęścia w konkursie „Jak tanie są te zakupy?”.

Osoba, która od 18 do 20 kwietnia zrobi sprawunki na dowolną kwotę w jednym z nowych sklepów i zgadnie, ile kosztują wszystkie produkty umieszczone w wózku zakupowym, otrzyma za darmo całą jego zawartość. Odpowiedzi można wpisywać na kuponach dostępnych w sklepie, a nazwisko zwycięzcy zostanie wylosowane w pierwszą niedzielę po otwarciu placówki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *