Puckie Hospicjum organizuje konferencję on-line. W piątek możesz wziąć w niej udział. Włącz komputer lub smartfon

W piątek 3 grudnia w Harcerskim Ośrodku Morskim ruszy konferencja, którą organizuje Puckie Hospicjum. Chcesz dołączyć? Weź udział przez internet.

R E K L A M A

W piątek o godz. 10 w pomieszczeniach Harcerskiego Ośrodka Morskiego w Pucku rozpocznie się konferencja, którą organizuje Puckie Hospicjum. To pierwsze tego typu wydarzenie w historii tej placówki. „Człowiek w centrum zainteresowania, czyli bliskość w opiece nad niesamodzielnie chorym” transmitowana będzie przez internet, więc może w niej udział wziąć każdy zainteresowany.

Wystarczy wcześniej zgłosić akces na stronie konferencja.hospitium.org. Tam podajemy podstawowe dane (nazwisko, adres e-mail i opcjonalnie nazwę swojej organizacji). W odpowiedzi otrzymamy link do internetowej transmisji.

W Pucku pojawią się m.in. Irena Samson (Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Gdańsku), trenerka biznesu Małgorzata Marczewska, Bartosz Mikołajczyk i Krzysztof Tłoczek (Ogólnopolskie Stowarzyszenie Opiekunów Medycznych), fizjoterapeuci, lekarze, psychoonkolog, dietetyk.

W czwartek trwały intensywne przygotowania, które przedstawicielom hospicjum z Pucka utrudniała sztormowa pogoda – silny wiatr połączony z opadami.

Puckie Hospicjum organizuje konferencję o bliskości w opiece nad niesamodzielnym chorym. Przygotowania:

foto. Puckie Hospicjum pw. św. Ojca Pio


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *