Puck – Żelistrzewo, wypadek na ul. Wojska Polskiego. Zderzenie dwóch aut koło Dagomy | ZDJĘCIA

Nadmorska Kronika Policyjna: Jedna osoba ucierpiała w wypadku między Puckiem a Żelistrzewem (ul. Wojska Polskiego). Koło Dagomy zderzyły się dwa samochody osobowe.

R E K L A M A

Wypadek na trasie Puck – Żelistrzewo (4.06.2021) miał miejsce na wysokości ogródków działkowych i firmy Dagoma. Jak informowano, zderzyły się ze sobą dwa samochody osobowe – fiat oraz mercedes.

Na miejsce natychmiast zadysponowano dwa zastępy JRG Puck.

– Zadaniem strażaków było m.in. udzielenie kwalifikowanej pomocy przedmedycznej oraz zabezpieczenie miejsca zdarzenia – mówi mł. kpt. Krzysztof Minga, oficer prasowy KP PSP w Pucku.

W wyniku kraksy między Puckiem a Żelistrzewem jedna z uczestniczących w niej osób została zabrana do szpitala przez zespół ratownictwa medycznego.

Wypadek w Pucku na ul. Wojska Polskiego -jak do niego doszło?

Jak ustalili policjanci z KPP Puck, 59-latek w mercedesie jechał za blisko tyłu fiata, którego prowadził 81-latek. I tak doszło do zderzenia.

– Mundurowi wykonali oględziny miejsca zdarzenia oraz pojazdów uczestniczących w zdarzeniu. Obaj kierujący byli trzeźwi – mówi mł. asp. Łukasz Brzeziński, oficer prasowy KPP w Pucku. – Policjanci apelują o rozwagę na drodze. Pamiętajmy o zachowaniu odpowiedniej odległości od poprzedzającego pojazdu.

Wypadek w Pucku na ul. Wojska Polskiego – koło Dagomy (4.06.2021)

Fot. s

Nadmorska Kronika Policyjna na DZIENNIKPUCKI.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *