Powiat pucki: Road Safety Days. Drogówka z Pucka podsumowała akcję | ZDJĘCIA

Policjanci z Pucka podsumowali akcję Road Safety Days, którą prowadzili razem z kolegami z komendy w Gdyni. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pucku przeprowadzili 35 kontroli i ujawnili popełnienie wykroczeń przez 17 kierujących.

Komenda Powiatowa Policji w Pucku 18 września 2020 r. przeprowadziła działania do akcji pod nazwą Road Safety Days (dotychczas pod nazwą EDWARD – Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych) przy jednoczesnych działaniach kontrolno-prewencyjnych „Kaskadowy Pomiar Prędkości”.

– W ramach realizacji akcji w działaniach zaangażowano funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego, a także funkcjonariuszy służby zewnętrznej z podległych jednostek – komentują policjanci z Pucka.

W dniu realizacji przedmiotowej akcji na terenie podległym Komendzie Powiatowej Policji w Pucku nie odnotowano zdarzeń zagrażających bezpieczeństwu w ruchu drogowym.

– Jednocześnie funkcjonariusze dokonali 35 kontroli kierujących pojazdami, ujawnili 17 kierujących, którzy dopuścili się przekroczenia prędkości, nakładając za przewinienia mandaty karne – informują mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Pucku.

Nadmorska Kronika Policyjna: Road Safety Days w powiecie puckim | fot. KPP Puck

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *