Puck na rockowo (2021). Róże Europy rozkołysały Zieloną Plażę | ZDJĘCIA, WIDEO

Muzyczny Puck w wersji rockowej. Na scenie na Zielonej Plaży weterani polskiego rocka, czyli Róże Europy. W Pucku rozkołysali biodra i… dali do myślenia.

R E K L A M A

Rockowa dawka muzyki w Pucku była solidna. Róże Europy Puckiem zakołysały, a Zielona Plaża bawiła się razem z wykonawcami słynnego przeboju “Jedwab”, który też nad Zatoką Pucką poleciał.

– Pomożecie? – trzykrotnie zapytał z puckiej sceny Piotr Klatt, wokalista Róże Europy, a tłumek potwierdził gromkim “taaaak.

Wcześniej na puckiej scenie zagrał nasz rodzimy zespół akustyczny – Martini Duo, czyli Marta i Łukasz.

W Pucku bawiono się dobrze, a z każdym kolejnym numerem rockmanów, słuchacze się rozkręcali. Tak ci, którzy postanowili bawić się poza oficjalną części plaży przeznaczoną dla widowni.

Róże Europy w Pucku, choć już nie należą do scenicznej młodzieży, bawiły widzów i siebie naprawdę dobrą muzyką i klimatem.

Choć nie zabrakło też gorzkich momentów, o których później wspominali fani, pisząc, że teksty Piotra Klatta stają się coraz bardziej aktualne.

POLECAMY:

Zresztą na koncercie w Pucku Róże Europy nie stroniły od politycznych mrugnięć okiem. Pojawiły się m.in. nawiązania do czasów, gdy Polską rządził Edward Gierek.

A na finał pierwszego dnia “Pucka na rockowoRóże Europy zaśpiewały, że “Anarchia jest poza kontrolą“.

– Dzięki za wczorajsze kołysanie biodrami w Pucku. Yeah -skomentowali później muzycy na swoim profilu na Facebooku

Koncert w Pucku: Róże Europy zagrały na Zielonej Plaży- Puck na rockowo (2021):

Fot. Konrad Kędzior | Miasto Puck

Na DZIENNIKPUCKI.pl przeczytasz też:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *