Puck. Mobilny punkt testów COVID-19 został powiększony. Teraz na ul. 10 Lutego przyjmować będą w dwóch kontenerach

Genloxa Puck błyskawicznie zareagowała na wzrost zleceń na koronawirusowe testy. Na parkingu przy ul. 10 Lutego w Pucku stanie drugi kontener do wymazów.

R E K L A M A

Szybka reakcja jedynej firmy, która w powiecie puckim robi testy na obecność koronawirusa to dobra wiadomość, dla tych, którzy w styczniu 2022 muszą zrobić takie badania. A to w ostatnich tygodniach było mocno skomplikowane ze względu na pogorszenie pogody i gwałtownie rosnącą ilość osób, które chciały lub musiały wykonać testy.

Ludzie, nierzadko chorzy, czekający pod chmurką na swoją kolejkę do kontenera – to w nim mieści się punkt przyjmowania próbek, wymazów – musieli odstać nawet ok. 2 godzin. Co denerwowało i budziło zrozumiałe mało pochlebne komentarze.

Od wtorku 25 stycznia 2022 kolejki powinny się skrócić, bo Genloxa w Pucku mogła postawić drugi kontener, w którym będą przyjmowani oczekujący.

Mamy nadzieję, że pozwoli to zmniejszyć kolejki i znacznie skróci czas oczekiwania na badanie. Przepraszamy za wszelkie nie dogodności, a jednocześnie prosimy o wyrozumiałość w tych trudnych czasach. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby sprawnie i na czas dostarczyć do Państwa wyniki – mówi Monika Blaszke, starszy specjalista ds. administracyjnych w Genloxie.

Długie kolejki po testy COVID-19 w Pucku. Dlaczego?

Kolejki do punktu wymazów w Pucku gwałtownie się wydłużyły, gdy lekarze zaczęli wysyłać mieszkańców na testy na COVID-19. Jak mówią w Genloxa Pucka to 95% wszystkich badań rejestrowanych przez punkt koło Urzędu Gminy Puck.

Punkt wymazów w Pucku pracuje 7 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku w godzinach 7-13, a w soboty i niedziele w godzinach 7-11. Znajduje się na parkingu na ul. 10 Lutego (na przeciwko budynku Urzędu Gminy Puck).

Jesteśmy jedynym punktem pobrań w powiecie Puckim, który BEZPŁATNIE wykonuje testy na obecność koronawirusa dla pacjentów ze skierowaniem z NFZinformuje Genloxa. – Wynik w języku angielskim, niemieckim lub rosyjskim GRATIS!!!

Aby pomóc medykom, ale i sobie, warto skorzystać z porad, które Genloxa Puck zamieściła na swoim fanpejdżu:

W celu rejestracji zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: 58- 739-58-89, 58-739-53-40. Mile widziane wypełnienie karty badania, którą można znaleźć na stronie podanej poniżej: puck.genloxa.pl

Laboratorium Genloxa wykonuje darmowe testy (wymagane jest skierowanie z NFZ). Można także wykonać je odpłatnie. Test RT-PCR kosztuje teraz 350 zł, a test antygenowy – 120 zł.

Foto. Genloxa


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *