Na stadionie w Pucku: Jesienne Lekkoatletyczne Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych | ZDJĘCIA

Reprezentacja I LO w Pucku wygrała  Jesienne Lekkoatletyczne Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych, które odbyły się w Pucku.

Na stadionie MOKSiR Puck po srebro sięgnęło PZS Kłanino, a brąz sportowa ekipa PCKZiU Puck. Tak było w konkurecni młodych mężczyzn, jak i kobiet.

Głównym sędzią  Jesiennych Lekkoatletycznych Mistrzostw Szkół Ponadgimnazjalnych w Pucku (2020) był Bolesław Jaszke.

Zawody w Pucku na stadionie – 09.2020: wyniki

100 m

  1. Duraj Dominika – LO Puck – 12,7 9 pkt.
  2. Rathnau Magdalena – LO Puck – 13,0 7
  3. Pacholska Sara – LO Puck – 14,0 6
  4. Nowicka Zuzanna – PZS Kłanino – 14,2 5
  5. Czapp Julia – PZS Kłanino – 14,8 4
  6. Rohda Alicja – PZS Kłanino – 15,1 3
  7. Dybowska Julia – PCKZiU Puck – 16,0 2
  8. Wojtas Julia – PCKZiU Puck – 17,2 1
  9. Skoczke Alicja – PCKZiU Puck – 18,6
    PK Rieske Julia – LO Puck – 15,1
    PK Buczyńska Wiktoria – LO Puck – 15,1
    PK Maciejewska Maria – LO Puck – 15,7
    PK Zawal Natalia – LO Puck – 16,0
    PK Chabowska Maria – LO Puck – 16,2
    PK Budzisz Julianna – LO Puck – 17,0
    PK Skoczke Patrycja – PCKZiU Puck – 18,6
    PK Kałaczyńska Milena – PCKZiU Puck – 19,3

200 m

  1. Duraj Dominika – LO Puck – 26,2 9 pkt.
  2. Rathnau Magdalena – LO Puck – 27,2 7
  3. SeniuraTetiana – LO Puck – 28,0 6
  4. Kloka Magdalena – PCKZiU Puck – 31,4 5
  5. Szmytke Natalia – PCKZiU Puck – 31,7 4
  6. Bemke Amelia – PZS Kłanino – 33,3 3
  7. Czapp Julia – PZS Kłanino – 33,5 2
  8. Jeka Estera – PCKZiU Puck – 34,5 1
  9. Bernat Olga – PZS Kłanino – 35,2
    PK Juszczyk Agnieszka – LO Puck – 33,0
    PK Buczkowska Monika – LO Puck – 35,5
    PK Hintzke Wiktoria – PCKZiU Puck – 39,8

400 m

  1. Ziemann Zuzanna – PZS Kłanino – 1:17,7 9 pkt.
  2. Selke Anna – LO Puck – 1:18,0 7
  3. Nowak Klaudia – PZS Kłanino – 1:21,5 6
  4. Konkel Agnieszka – PCKZiU Puck – 1:22,5 5
  5. Zawal Natalia – LO Puck – 1:22,5 4
  6. Stencel Wiktoria – PCKZiU Puck – 1:26,7 3
  7. Rylik Adrianna – PCKZiU Puck – 1:26,9 2
  8. Partyka Ewelina – PZS Kłanino – 1:27,3 1
    PK Krajewska Anna – PCKZiU Puck – 1:27,2
Jesienne Lekkoatletyczne Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych – Puck, stadion | FOT. ZSP Kłanino:

800 m

  1. SeniuraTetiana – LO Puck – 2:47,4 9 pkt.
  2. Andryskowska Katarzyna – PZS Kłanino – 2:47,8 7
  3. Motyka Tamara – PCKZiU Puck – 2:52,7 6
  4. Jedtke Dominika – LO Puck – 3:24,1 5
  5. Wandtke Martyna – LO Puck – 3:36,3 4
  6. Pawlik Anastazja – PZS Kłanino – 3:39,3 3
  7. Rompca Wiktoria – PZS Kłanino – 3:45,2 2
  8. Panek Wiktoria – PCKZiU Puck – 4:05,7 1

w dal

  1. Pacholska Sara – LO Puck – 4,15 9 pkt.
  2. Szmytke Natalia – PCKZiU Puck – 4,03 7
  3. Andryskowska Katarzyna – PZS Kłanino – 4,00 6
  4. Nowicka Zuzanna – PZS Kłanino – 3,90 5
  5. Trotzka Irena – PZS Kłanino – 3,90 4
  6. Kloka Julia – PCKZiU Puck – 3,48 3
  7. Korth Julia – LO Puck – 3,30 2
  8. Wolszon Paulina – LO Puck – 3,24 1
  9. Rejnhold Oliwia – PCKZiU Puck – 3,10
    PK. Bernat Olga – PZS Kłanino – 3,55
    PK. Skrzypkowska Angelika – PZS Kłanino – 3,50
    PK. Rohda Alicja – PZS Kłanino – 3,50
    PK. Kornak Aleksandra – LO Puck – 3,20
    PK. Rambiert Natalia – PCKZiU Puck – 3,17

wzwyż

  1. Czaja Olga – LO Puck – 145 9 pkt.
  2. Bonk Wiktoria 0 PCKZiU Puck – 135 7
  3. Trotzka Irena – PZS Kłanino – 130 6
  4. Dettlaff Patrycja – PCKZiU Puck – 125 5
  5. Skrzypkowska Angelika – PZS Kłanino – 115 4
  6. Pawlik Anastazja – PZS Kłanino – 105 3

kula/4 kg/

  1. Jagodzińska Martyna – PCKZiU Puck – 9,12 9 pkt.
  2. Thrun Izabela – LO Puck – 8,52 7
  3. Woszon Michalina – PZS Kłanino – 8,34 6
  4. Hallmann Maja – LO Puck – 7,59 5
  5. Reszka Zuzanna – PZS Kłanino – 7,47 4
  6. Żaczek Paulina – PCKZiU Puck – 7,35 3
  7. Rambierdt Aleksandra – PZS Kłanino – 7,33 2
  8. Ladudda Wiktoria – PCKZiU Puck – 7,07 1
  9. Badowska Julia – LO Puck – 6,95

dysk/1 kg/
1. Thrun Izabela – LO Puck – 22,24 9 pkt.

  1. Reszka Zuzanna – PZS Kłanino – 20,64 7
  2. Klawikowska Marta – PZS Kłanino – 18,07 6
  3. Żaczek Paulina – PCKZiU Puck – 17,59 5
  4. Sztamborska Wiktoria – PCKZiU Puck – 12,22 4
  5. Minkowska Konstancja – PZS Kłanino – 11,97 3
  6. Hintzke Wiktoria – PCKZiU Puck – 11,66 2

oszczep/600 g/
1.Rambiert Aleksandra – PZS Kłanino – 24,20 9 pkt.

  1. Siebert Wanessa – I LO Puck – 22,65 7
  2. Potrykus Agnieszka – I LO Puck – 18,43 6
  3. Wolszon Michalina – PZS Kłanino – 16,49 5
  4. Stefanowicz Wiktoria – PCKZiU Puck – 16,45 4
  5. Sztamborska Wiktoria – PCKZiU Puck – 16,06 3
  6. Kleba Patrycja – PCKZiU Puck – 14,75 2
1.I LO Puck132,5 pkt.
2.PZS Kłanino118,5
3.PCKZiU Puck88,0

100 m

  1. Wesserling Cezary – LO Puck – 11,6 9 pkt.
  2. Marczyński Piotr – PCKZiU Puck – 11,7 7
  3. Hewelt Mikołaj – LO Puck – 11,9 6
  4. Tarnowski Tomasz – PZS Kłanino – 12,1 5
  5. Wittstock Mateusz – PZS Kłanino – 12,4 4
  6. Fleming Michał – PZS Kłanino – 12,8 3
  7. Jaffke Piotr – LO Puck – 13,3 2
  8. Czarnik Karol – PCKZiU Puck – 14,4 1
  9. Priebe Mateusz – PCKZiU Puck – 14,6
    PK. Stefan Paweł – LO Puck – 13,7

200 m
1.Tański Andrzej – LO Puck – 24,3 9 pkt.

  1. Hewelt Mikołaj – LO Puck – 24,5 7
  2. Tarnowski Tomasz – PZS Kłanino – 25,1 6
  3. Liss Karol – LO Puck – 25,2 5
  4. Bartkowski Kamil – PZS Kłanino – 26,1 4
  5. Szczygielski Aron – PCKZiU Puck – 26,2 3
  6. Szczawiński Grzegorz – PCKZiU Puck – 26,7 2
  7. Fleming Michał – PZS Kłanino – 27,9 1
  8. Muller Marcel – PCKZiU Puck – 28,1
    PK. Stefan Paweł – LO Puck – 32,1
    PK. Maciszko Grzegorz – PCKZiU Puck – 35,8

400 m

  1. Tański Andrzej – LO Puck – 53,8 9 pkt.
  2. Marczyński Piotr – PCKZiU Puck – 55,1 7
  3. Żalikowski Szymon – PCKZiU Puck – 57,5 6
  4. Groenwald Mikołaj – PZS Kłanino – 59,9 5
  5. Mudlaff Nikodem – PCKZiU Puck – 1:01,2 4
  6. Rohda Maciej – LO Puck – 1:01,6 3
  7. Uzdrowski Mateusz – PZS Kłanino – 1:03,6 2
  8. Kunc Jakub – PZS Kłanino – 1:04,4 1
    PK. Słowiński Kacper – PCKZiU Puck – 1:05,1
    PK. Majrowski Szymon – PCKZiU Puck – 1:20,0

800 m

  1. Zaliński Dawid – LO Puck – 2:14,7 9 pkt.
  2. Dawidowski Szymon – PZS Kłanino – 2:24,3 7
  3. Klachs Krzysztof – PCKZiU Puck – 2:25,3 6
  4. Niedbała Oliwier – LO Puck – 2:26,2 5
  5. Blukacz Ksawery – PZS Kłanino – 2:33,2 4
  6. Wolszon Krystian – PZS Kłanino – 2:36,3 3
  7. Preina Aleksander – PCKZiU Puck – 3:11,1 2

1500 m

  1. Wittbrodt Jacek – PCKZiU Puck – 4:41,0 9 pkt.
  2. Kiernozek Damian – LO Puck – 4:52,8 7
  3. Fobke Karol – PCKZiU Puck – 5:01,5 6
  4. Dettlaff Jakub – PZS Kłanino – 5:25,6 5
  5. Minga Konrad – LO Puck – 5:27,9 4
  6. Rams Dawid – LO Puck – 5:52,5 3
  7. Cuprjak Artur – PZS Kłanino – 5:52,8 2
  8. Gajewski Wiktor – PCKZiU Puck – 6:04,5 1

w dal

  1. Sobota Konrad – PZS Kłanino – 5,04 9 pkt.
  2. Dettlaff Rafał – PZS Kłanino – 4,94 7
  3. Galikowski Krzysztof – LO Puck – 4,90 6
  4. Witsa Łukasz – PZS Kłanino – 4,87 5
  5. Minga Konrad – LO Puck – 4,84 4
  6. Maciejewski Radosław – PCKZiU Puck – 4,69 3
  7. Ziemniak Dominik – LO Puck – 4,61 2
  8. Grzegorczyk Przemysław – PCKZiU Puck – 4,46 1
  9. Ciesielski Borys – PCKZiU Puck – 4,38
    PK. Schmit Mateusz – LO Puck – 4,38
    PK. Kol Krzysztof – LO Puck – 4,22
    PK. Jamrożewski Dawid – PCKZiU Puck – 3,96
    PK. Bunk Mariusz – LO Puck – 3,66
    PK. Osowicki Daniel – LO Puck – 3,58

wzwyż

  1. Ustarbowski Marcin – LO Puck – 170 9 pkt.
  2. Woźniak Paweł – PCKZiU Puck – 163 7
  3. Lis Kacper – LO Puck – 155 6
  4. Dettlaff Rafał – PZS Kłanino – 145 5
  5. Kiernozek Damian – LO Puck – 145 4
  6. Wittstok Mateusz – PZS Kłanino – 145 3
  7. Kortas Jan – PCKZiU Puck – 135 2
  8. Bartkowski Kamil – PZS Kłanino – 135 1
  9. Czupryniak Igor – PCKZiU Puck – 130

kula/6 kg/

  1. Hellman Mateusz – PZS Kłanino – /udział w MP U18 w Radomiu/ 9 pkt.
  2. Kos Wojciech – LO Puck – 11,40 7
  3. Wolski Bartłomiej – LO Puck – 11,24 6
  4. Korc Ksawery – PZS Kłanino – 10,07 5
  5. Szczesek Artur – PZS Kłanino – 9,71 4
  6. Groenwald Szymon – PCKZiU Puck – 9,64 3
  7. Aremke Franciszek – PCKZiU Puck – 8,80 2
  8. Grzenkowicz Konrad – PCKZiU Puck – 8,74 1
    PK. Wesserling Szymon – PZS Kłanino – 9,16
    PK. Kamiński Dawid – PCKZiU Puck – 8,46
    PK. Szymański Jakub – PCKZiU Puck – 8,30
    PK. Budzisz Kacper – PCKZiU Puck – 7,85

dysk/1,5 kg/

  1. Hellman Mateusz – PZS Kłanino – /udział w MP U18 w Radomiu/ 9 pkt.
  2. Groenwald Szymon – PCKZiU Puck – 31,13 7
  3. Czerwionka Maciej – PZS Kłanino – 30,93 6
  4. Kos Wojciech – LO Puck – 30,37 5
  5. Kowalski Bartłomiej – LO Puck – 29,61 4
  6. Szczesek Artur – PZS Kłanino – 28,19 3
  7. Jeka Krystian – PCKZiU Puck – 21,80 2
    PK. Korc Ksawery – PZS Kłanino – 27,36

oszczep/800 g/

  1. Darloch Tomasz – PCKZiU Puck – 36,19 9 pkt.
  2. Czerwionka Maciej – PZS Kłanino – 35,83 7
  3. Groenwald Mikołaj – PZS Kłanino – 34,36 6
  4. Galikowski Krzysztof – LO Puck – 34,27 5
  5. Ustarbowski Marcin – LO Puck – 31,19 4
  6. Bunk Mariusz – LO Puck – 27,35 3
  7. Grzenkowicz Konrad – PCKZiU Puck – 24,08 2
  8. Gurok Dariusz PCKZiU Puck – 23,55 1
  9. Wesserling Szymon – PZS Kłanino – 21,84
    PK. Groenwald Gracjan PCKZiU Puck – 28,01
    PK. Wolszon Krystian – PZS Kłanino – 25,52

Sztafeta mieszana 4 x 100 m /K – M – K – M/

  1. LO Puck – 49,6 /K i M po 4,5 pkt./
  2. PZS Kłanino – 53,1 /K i M po 3,5 pkt./
  3. PCKZiU Puck – 54,8 / K i M po 3 pkt./
1.I LO Puck 147,5 pkt.
2.PZS Kłanino134,5
3.PCKZiU Puck97,0

One thought on “Na stadionie w Pucku: Jesienne Lekkoatletyczne Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych | ZDJĘCIA

  1. Hi

    Be Buzz Free! The Original Mosquito Trap.

    60% OFF for the next 24 Hours ONLY + FREE Worldwide Shipping
    ✔️LED Bionic Wave Technology
    ✔️Eco-Friendly
    ✔️15 Day Money-Back Guarantee

    Shop Now: mosquitotrap.online

    The Best,

    Zoila
    Na stadionie w Pucku: Jesienne Lekkoatletyczne Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych | ZDJĘCIA – Dziennik Pucki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.