Policja i walentynki w Pucku (2022). Akcja z miłości do zdrowia. Rozdawali nietypowe prezenty. Zdziwieni? | ZDJĘCIA

Policjanci z Pucka nie zapomnieli o walentynkach. Na ulicach stolicy powiatu puckiego pojawił się nietypowy patrol… z niespodziankami.

R E K L A M A

Walentynki w Pucku (14.02.2022) były dość nietypowe dla tych, którzy tego dnia wybrali się na spacer po mieście i natknęli się na patrol funkcjonariuszy KPP w Pucku. Mundurowi zatrzymywali ludzi lub do nich podchodzili i… dzielili się nietypowymi jak na to święto prezentami.

– Walentynki w czasach pandemii to dla policjantów także okazja do zwrócenia uwagi na fakt, by pamiętać o własnym zdrowiu –  mówi mł. asp. Łukasz Brzeziński, oficer prasowy KPP w Pucku. – Czasami jedna ryzykowna chwila w życiu może zadecydować o naszej przyszłości. Dlatego zachęcamy młodych ludzi do bezpiecznych zachowań. Chroń siebie i najbliższych, aby nie stracić tego, co najcenniejsze!

Koronawirus nie zniknął, dlatego puccy policjanci nieprzerwanie prowadzą działania kontrolne i każdego dnia zwracają się z apelem o zachowywanie się w sposób odpowiedzialny i zgodny z obowiązującymi przepisami.

– Podczas trwającej pandemii tym bardziej w dniu miłości powinniśmy pamiętać o innych nam bliskich osobach – podkreśla rzecznik puckiej policji.

Dlatego dzielnicowi z puckiej komendy prowadzą rozmowy z kierownikami obiektów handlowych, ale również z samymi klientami w takcie, których uczulają na stosowanie się do panujących obostrzeń.

Aby bezpiecznie świętować walentynki podczas pandemii COVID-19 policjanci wskazują i przypominają podstawowe zasady bezpieczeństwa, rozdając maseczki podróżującym komunikacją miejską, kierowcom podczas kontroli drogowych, a także mieszkańcom w drodze do pracy i podczas spaceru.

– Pamiętaj, chroń siebie i najbliższych, aby nie stracić tego, co najcenniejsze! – apelują policjanci z Pucka.

Walentynki w Pucku (2022). Akcja policji | ZDJĘCIA

Foto. KPP w PuckuDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *