Nowa książka ks. Jana Kaczkowskiego już w Puckim Hospicjum: “Sztuka życia bez ściemy”

W Puckim Hospicjum już kupisz najnowszą książkę jego twórcy. “Sztuka życia bez ściemy” – nowa książka ks. Jana Kaczkowskiego z jego nieznanymi tekstami.

R E K L A M A

Najnowsza książka ks. Jana Kaczkowskiego ukazała się 5 lat po śmieci twórcy Puckiego Hospicjum. Co w niej znajdziemy? Czy może być jeszcze coś, czego już nie czytaliśmy? W Wydawnictwie Znak zapewniają, że tak.

Ksiądz Jan Kaczkowski potrafił rozpalić serca i ostudzić emocje. Nikt tak mądrze jak on nie mówił o współczesnym Kościele, o cierpieniu, potrzebie kochania albo chociaż lubienia ludzi, którzy nas otaczają.

Wydawnictwo Znak

Co znajdziemy w “Sztuce życia bez ściemy“?

– Czy bliskości da się nauczyć? Co to znaczy być przyzwoitym? Dlaczego czasem trudno nie być antyklerykałem? Gdzie jest Bóg, kiedy nasi bliscy cierpią? Czy eutanazja może być alternatywą dla cierpienia? – pytają w Znaku. – Odpowiedzi na te oraz setki innych pytań, które znajdujemy w nieznanych tekstach księdza Kaczkowskiego, uczą nas żyć w zgodzie z samym sobą i z nadzieją patrzeć w przyszłość.

Książkę ks. Jana Kaczkowskiego kupimy online w wielu miejscach. Można także – do czego zachęca Puckie Hospicjum – w stacjonarnym sklepiku Hospy (33 zł). Aby to zrobić, kliknij okładkę i trafisz na stronę puckiego sklepiku:

jan kaczkowski puck książki

Sztuka życia bez ściemy – nowa książka ks. Jana Kaczkowskiego:

Fot. Puckie Hospicjum, Wydawnictwo Znak

Na DZIENNIKPUCKI.pl przeczytasz też:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *