Nocny napad na sklep w Pucku. Mężczyzna pobił ekspedientkę i zabrał pieniądze | ZDJĘCIA

Rozbój w Pucku (2.01.2022). Mężczyzna wtargnął do sklepu na ul. 1 Maja w Pucku, pobił ekspedientkę, zabrał z kasy 1200 zł i uciekł. Kobieta trafiła do szpitala.

R E K L A M A

Do napadu w Pucku doszło w wieczornych godzinach w niedzielę, 2 stycznia 2021 w centrum miasta, bo na dochodzącej do Starego Rynku ul. 1 Maja. Po godz. 21 ekspedientka powiadomiła policjantów w Pucku, że został ofiarą rozboju.

Ok. 20-30-letni mężczyzna wszedł do sklepu, pobił kobietę stojącą za ladą, kilkakrotnie uderzając ją w twarz, a potem zabrał z kasy fiskalnej pieniądze – około 1200 złotych.

– Skierowani na miejsce funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia, ślady, a także nagrania z monitoringu miejskiego – informuje podkom. Monika Bradtke, naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Pucku.

Na miejscu ratownicy medyczni udzielili poszkodowanej kobiecie pierwszej pomocy. Ta musiała być hospitalizowana.

Policjanci z KPP w Pucku zabezpieczyli miejsce zdarzenia, pozostawione przez napastnika ślady, a także nagrania z monitoringu miejskiego.

– W Pucku wciąż trwają czynności operacyjne mające na celu doprowadzenie do osoby, która dokonała rozboju – mówi podkom. Monika Bradtke.

Rozbój w Pucku. Napad na sklep na ul. 10 Lutego (1.01.2022)

Foto. nadesłaneDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *