Libacja przy puckim porcie rybackim (10.05.2022). 21-latek postawił się policjantom i zaczął się szarpać | ZDJĘCIA

Kłopoty 21-latka, uczestnika libacji przy porcie rybackim w Pucku. Gdy wkroczyła policja, mężczyzna nie chciał się wylegitymować, użył siły i został zamknięty na 48 godzin.

R E K L A M A

W policyjnej izolatce dwa dni spędzi krewki 21-latek, jeden z sześciu uczestników libacji na plaży w Pucku, przy porcie rybackim, która odbyła się w środowy wieczór 11.05.2022.

Wezwani na miejsce głośnej imprezy mundurowi z Pucka chcieli wylegitymować członków 6-osobowej ekipy, pod wpływem alkoholu i środków odurzających. Jednak nie do końca wszystko poszło gładko, bo opór postawił 21-letni mieszkaniec powiatu puckiego. Krewki młodzian postawił się policjantom.

I nie poprzestał na słownych zaczepkach podczas interwencji na tzw. czarnej drodze lub “Alei Drinkerów” w Pucku.

– Na miejscu patrol zatrzymał najbardziej agresywnego mężczyznę, który znieważył i naruszył nietykalność cielesną policjantów. Zatrzymany był pod działaniem środków odurzających – podkom. Monika Bradtke, naczelnik Wydziału Prewencji KPP w Pucku.

21-latek trafił do policyjnego pomieszczenia, w którym ma odzyskać trzeźwość. I to może być dla niego początek poważniejszych kłopotów, bo policjanci z Pucka prowadzą czynności procesowe.

Funkcjonariusze KPP w Pucku przypominają i apelują, by alkohol spożywać w rozsądnych ilościach, a także stronić od zażywania narkotyków i podobnych środków odurzających.

Libacja przy puckim porcie rybackim (11.05.2022) | ZDJĘCIA

Foto. Dziennik Pucki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *