Koncert dla ks. Jana Kaczkowskiego. Na Starym Rynku w Pucku zagrali muzycy z Sopotu

Muzyczne obchody kolejnej rocznicy urodzin ks. Jana Kaczkowskiego. W Pucku, na Starym Rynku, zagrała Polska Filharmonia Kameralna Sopot. A razem z nią akordeonista Paweł Zagańczyk.

R E K L A M A

W tym roku Polska Filharmonia Kameralna Sopot zagrała bardzo gorący, bo argentyński repertuar zatytułowany “W rytmie tanga”. I był to strzał w dziesiątkę, bo koncert z okazji rocznicy urodzin ks. Jana Kaczkowskiego przyciągnął na Stary Rynek w Pucku tłumy widzów.

– Było naprawdę pięknie i uroczyście, o czym świadczyły bisy na prośbę publiczności oraz owacje na stojąco – komentują w Puckim Hospicjum pw. św. Ojca Pio. – Pogoda dopisała, a w trakcie koncertu można było zakupić książki założyciela Puckiego Hospicjum.

Koncert w Pucku poprowadzili Bernadeta Budzisz-Rogowska oraz Robert Silski, opowiadając m.in. o bliskości, czyli temacie przewodnim działań, które prowadzi Puckie Hospicjum pw. św. Ojca Pio.

Szczególne podziękowania za współorganizację koncertu składamy Burmistrz Miasta Puck Hanna Pruchniewska, MOKSiR Puck oraz władzom Miasto Sopot

Puckie Hospicjum pw. św. Ojca Pio

Nie byłoby puckiego koncertu, gdyby nie wsparcie Huty Szkła PuckGlas oraz Firmy Kupieckiej Groenwald, do których z puckiej Hospy też płyną słowa ogromnej wdzięczności.

– Wszystkim uczestnikom wydarzenia bardzo dziękujemy za przybycie i wspólnie spędzony czas! – komentują w Hospicjum.

Puck, Stary Rynek: koncert z okazji rocznicy urodzin ks. Jana Kaczkowskiego

Fot. Puckie Hospicjum pw. św. Ojca Pio

Na DZIENNIKPUCKI.pl przeczytasz też:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *