Kaperki Puck mogą zagrać na piłkarskich Mistrzostwach Polski 2023. Dziewczyny z Pucka drugie na Pomorzu!

Piłkarki z Pucka wygrywały z Pogonią Tczewa i zagrają o awnas na Mistrzostwa Polski. Kaperki Puck kończą sezon 2022/2023 na 2. miejscu w pomorskich rozgrywkach młodziczek.

Kaperki Puck pokonały KS Pogoń Dekpol Tczew 4:2 (2:0) w ostatnim meczu pomorskiej wojewódzkiej ligi młodziczek. Po wiosennym remisie z Pogonią (wtedy było 2:2), zwycięstwo było bardzo cenne, bo ostatecznie dało naszym piłkarkom 2. miejsce w tabeli.

A to było premiowane przepustką do kolejnego poziomu rozgrywek.

– Kaperki Puck awansowały na Mistrzostwa Polski w piłce nożnej dziewcząt w kategorii wiekowej U-13 organizowanych przez Polski Związek Piłki Nożnej – cieszą się na fanpejdżu w Kaperkach Puck.

Rozgrywki rozpoczną się wiosną 2023.

Ostatni mecz ligowy sezonu 2022/2023 Kaperki Puck zagrały w składzie: Zosia, Agata, Kornelia, Amelia, Ewa, Martyna, Marysia, Zuzia, Ania, Maja H., Oliwia B., Julia J., Olivia (4 gole), Julia P. Trenerzy: Adam i Maciej.

R E K L A M A

Kaperki Puck na 2. miejscu pomorskich rozgrywek piłkarskich | ZDJĘCIA

Foto. Kaperki Puck

One thought on “Kaperki Puck mogą zagrać na piłkarskich Mistrzostwach Polski 2023. Dziewczyny z Pucka drugie na Pomorzu!

  1. Bardzo dobre. Naprawdę dobrze napisane. Wielu autorom wydaje się, że mają rzetelną wiedzę na ten temat, ale często tak nie jest. Stąd też moje pozytywne zaskoczenie. Świetny artykuł. Zdecydowanie będę rekomendował to miejsce i regularnie tu zaglądał, by zobaczyć nowe artykuły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *