Jest nowy prezes Szpitala Puckiego. To Oksana Rabij-Zabłotna, była rzecznik szpitala

Szpital Pucki z nowym prezesem. Weronika Nowara odeszła, a jej miejsce zajęła kolejna kobieta. Tym razem pracami największego szpitala w powiecie puckim kierować będzie… była rzecznik Oksana Rabij-Zabłotna.

R E K L A M A

Od listopada 2021 pracami Szpitala Puckiego pokieruje nowy prezes. I znowu będzie to kobieta. Po tym, jak nie przedłużono kontraktu z Weroniką Nowarą, decyzję o nowym szefie musiała podjąć Komisja Rewizyjna spółki Szpital Pucki.

W pierwszy wtorek listopada 2021 na kierownicze stanowisko mianowano Oksanę Rabij-Zabłotną.

– Pani Oksana z pucką placówką związana jest od 2019 roku, gdzie pełniła uprzednio obowiązki specjalisty ds. marketingu i rozwoju oraz specjalisty ds. promocji.

komentują w Starostwie Powiatowym w Pucku

W Starostwie Powiatowym w Pucku życz ą nowej szefowej Szpitala Puckiego “wszelkiej pomyślności i powodzenia w wyzwaniach związanych z nowym etapem kariery zawodowej”. A tych na pewno nie zabraknie. Uporać się trzeba będzie z wewnętrznymi sporami, a także społecznym sprzeciwem w sprawie likwidacji oddziałów w szpitalu w Pucku.

Liczymy, że podejmowane w przyszłości decyzje urzeczywistnią ambitne plany związane z przyszłością Szpitala Puckiego i w znacznej mierze przysłużą się do zaspokojenia potrzeb zdrowotnych mieszkańców Ziemi Puckiej.

Starostwo Powiatowe w Pucku

Nowej szefowej lecznicy gratulacje na Facebooku złożył już starosta Jarosław Białk.

– Plany jakie mamy wobec tej instytucji są ambitne, cały czas jako Powiat Pucki wcielamy je w życie – podkreślił starosta pucki. – Pani Oksano, życzę powodzenia w realizacji wszelkich wyzwań związanych z prowadzeniem naszej powiatowej placówki! Przez ostatnie dwa lata poznała Pani dobrze jej funkcjonowanie i zapracowała Pani na nasze zaufanie w kwestii powierzenia odpowiedzialnej funkcji Prezesa spółki Szpital Pucki Sp. z o.o. Gratuluję i do dzieła!

Oksana Rabij-Zabłotna w Szpitalu Puckim pojawiła się w październiku 2019 roku. Najpierw była specjalistą do spraw promocji, potem zajmowała się marketingiem i rozwojem. Pracowała też w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni, uczyła języka polskiego w Szkole Podstawowej w Rumienicy czy Miejskim Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim.

Jest absolwentką Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku, Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, studiowała też na Uniwersytecie Gdańskim.

Znamy nową prezes Szpitala Puckiego

fot. Powiat Pucki, Konrad Kędzior


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *