Jarmark Bożonarodzeniowy (2021) w Pucku. Na manhattanie mnóstwo ciekawostek, a na Starym Rynku karuzela i choinka | ZDJĘCIA

Jarmark Bożonarodzeniowy w Pucku 2021 trwać będzie dwa dni. Atrakcji szukajcie na manhattanie w Pucku i Starym Rynku. Będą też niespodzianki za darmo!

R E K L A M A

Dwa dni trwać będzie Jarmark Bożonarodzeniowy w Pucku. Otwarty będzie w godzinach 10-18 (każdego dnia).

– Zapraszamy na Jarmark Bożonarodzeniowy w Pucku! – zachęcają organizatorzy w Urzędzie Miasta Pucka. – W tym roku wydarzenie dzielimy na dwie lokalizacje.

Część puckiego jarmarku odbywać się będzie na targowisku manhattan, druga na Starym Rynku.

W Pucku na targowisku sporo różności, nie tylko na Boże Narodzenie. Na stoiskach znajdzie się m.in. garmaż świąteczny, ozdoby, rękodzieło, ryby, zabawki, miody, biżuteria, produkty regionalne, lampiony, obrazy i pierniki.- 46 stanowisk, na których można będzie nabyć artykuły i produkty świąteczne – wyliczają w Urzędzie Miasta w Pucku.

Swoje stanowiska konsultacyjne będą mieli też przedstawiciele:

  • Polskiego Związku Diabetyków w Pucku (godz. 10-18 w sobotę i niedzielę)
  • Programu “Czyste Powietrze” (sobota: 12:30 – 15:30, niedziela: 12:00-14:00).

Na Starym Rynku w Pucku pojawią się: karuzela, kolejka, dwa bujaki oraz fotobudka, w której będzie możliwość zrobienia zdjęć w formie świątecznej pocztówki. Te wszystkie atrakcje – w ramach mikołajkowego prezentu od miasta Puck – będą dostępne za darmo.

W sobotę także uroczyste odpalenie iluminacji oraz choinki na Starym Rynku w Pucku (godz. 16), a także Św. Mikołaj z Elfem, który na trasie Stary Rynek – Targowisko “Manhattan” będą rozdawać drobne słodkości.

Jarmark Bożonarodzeniowy w Pucku (2021) – ZDJĘCIA

fot. Miasto Puck


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *