Internat puckiej szkoły teraz bezpieczniejszy dla niepełnosprawnych. Mają łazienki jak marzenie | ZDJĘCIA

Nowa inwestycja Starostwa Powiatowego w Pucku. Podnieśli bezpieczeństwo w internacie SOSW Puck. Niepełnosprawni już mogą korzystać z nowoczesnych łazienek.

R E K L A M A

Inernat SOSW Puck – Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego – został właśnie wyposażony w nowoczesne łazienki. To świetna wiadomość zwłaszcza dla osób z niepełnosprawnością ruchową, dla których teraz podniósł się poziom bezpieczeństwa.

– Internat Specjalnego Ośrodka Szkolno–Wychowawczego w Pucku to jeden z piękniejszych obiektów oświatowych pod względem standardu i wyposażenia – mówi Jolanta Podhajska, dyrektor SOSW w Pucku. – Winda, świetnie wyposażona w nowoczesny sprzęt kuchnia dydaktyczna, sala rehabilitacyjno – sportowa, pokoje z nowymi meblami i pięknymi nowoczesnymi łazienkami cieszą wychowanków i odwiedzających, tym bardziej że osoby z niepełnosprawnością ruchową mogą bezpiecznie zażywać kąpieli w dostosowanej do ich potrzeb łazience.

Inwestycja, którą przeprowadzono dzięki środkom z budżetu Starostwa Powiatowego w Pucku to ukłon w stronę potrzebujących.

– Cieszę się, że udało nam się stworzyć tak dogodne warunki podopiecznym! – komentuje starosta Jarosław Białk.

Nowe łazienki w internacie SOSW Puck | ZDJĘCIA

Foto. Konrad Kędzior | Powiat Pucki


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *