Hanna Pruchniewska z koronawirusem. Burmistrz Pucka Wielkanoc spędzi w izolacji domowej | WIDEO

Wielki Piątek w Pucku: burmistrz Hanna Pruchniewska oświadczyła, że ma koronawirusa. – Przypałętał się do mnie ten, którego dzielnie potrafiłam odpierać przez rok. Koronawirus, COVID-19 – powiedziała.

R E K L A M A

Burmistrz Pucka ma koronawirusa – mieszkańców Hanna Pruchniewska poinformowała o tym w specjalnym filmie, opublikowanym na Facebooku.

– Przypałętał się do mnie ten, którego dzielnie potrafiłam odpierać przez rok. Koronawirus, COVID-19 – mówi burmistrz Pucka w nagraniu wykonanym, w swoim domu.

To tu spędzi m.in. Wielkanoc, bo z automatu została objęta domową izolacją. Jak poinformowała Hanna Pruchniewska, choroby – w obecnej chwili – nie przechodzi ciężko.

Wesołego Alleluja! Zdrowych i jak najlepszych Świąt Wielkanocnych. I koniecznie uważajcie proszę na nieproszonych gości… Niestety mnie właśnie taki odwiedził i spędzę z nim święta. Pilnujcie się, bądźcie rozsądni!
I trzymajcie za mnie kciuki proszę.

Hanna Pruchniewska

Burmistrz Pucka z koronawirusem zaapelowała też, by mieszkańcy jej miasta dobrze przemyśleli, czy na pewno chcą spędzić te święta w szerszym rodzinnym gronie.

– Mimo tego, że bardzo pragniecie spotkań z bliskimi, z gośćmi, czasem z nimi może przyjść ten niewidzialny, nieproszony COVID-19 – przypomina w swojej wideo wypowiedzi Hanna Pruchniewska. – Dlatego warto jeszcze raz przemyśleć sprawę, czy na pewno nie zmienić sposobu obchodu tych świąt.

Burmistrz Pucka zaszczepiona. W Szpitalu Puckim zastrzyk z AstraZeneki

10 marca 2021 burmistrz Pucka została zaszczepiona w Szpitalu Puckim. Wówczas wstrzyknięto jej szczepionkę AstraZeneca. Znana samorządowiec jednak nie odwodzi mieszkańców od szczepień, a wręcz przeciwnie:

Co chcę powiedzieć? Że nie możemy się czuć pewni, kiedy wyciągana jest igła z naszego ramienia. To jeszcze nie jest ten moment. Musi być druga dawka i dopiero o tej drugiej dawce ta odporność rzeczywiście zaczyna bardzo szybko rosnąć.

Przypomnijmy, że koronawirusa w powiecie puckim mieli m.in. starosta Jarosław Białk i burmistrz Władysławowa Roman Kużel.

Fot. Hanna Pruchniewska

Na DZIENNIKPUCKI.pl przeczytasz też:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *